Znamy kolejną gwiazdę Sylwestra Polsatu. Ostatni raz wystąpiła na imprezie 9 lat temu. "Niekomfortowa sytuacja"

Sylwester Polsat
Sylwester Polsat
Źródło zdjęć: © ONS

08.12.2023 10:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwester z Polsatem zapowiada się ciekawie. Na scenie pojawi się gwiazda, która ostatni raz występowała na imprezie stacji 9 lat temu. Nie ukrywa, że przygotowania wiążą się z dużym stresem. Czego się obawia?

Sylwester coraz bliżej, a stacje telewizyjne prześcigają się w organizowaniu imprez, które zgromadzą publiczność pod plenerowymi scenami oraz przed telewizorami. Polsat postanowił zaprosić na swoje wydarzenie gwiazdę, która ostatni raz pojawiła się na sylwestrowej imprezie stacji 9 lat temu. Jej przeboje przed laty śpiewały dzieci w całej Polsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Majka Jeżowska gwiazdą Sylwestra Polsatu. Boi się o swój występ?

Polsat w tym roku zaprosił na sylwestrową imprezę w Chorzowie Majkę Jeżowską. Autorka wielkich hitów skierowanych dla dzieci w ostatnich latach ponownie cieszy się dużą popularnością za sprawą rockowych aranżacji swoich przebojów, którymi podbiła między innymi festiwal Pol'and'Rock. Ostatni raz żegnała rok z widzami stacji 9 lat temu. Mimo dużego doświadczenia w rozmowie z Party gwiazda przyznała, że czuje stres.

Wystąpię w tym roku na Sylwestrze z Telewizją Polsat i już mam stres, ponieważ wiem, że na takich imprezach liczy się wizual, światło, lasery, wybuchy, a nie piosenka, na nie człowiek, który wygląda jak mała mrówka, to dla mnie niekomfortowa sytuacja — wyznała.

O jakość występu Majki nie trzeba się obawiać, 63-letnia piosenkarka zachwyca na scenie energią, której mogą jej pozazdrościć młodsze koleżanki.

Majka Jeżowska wystąpi na Sylwestrze Polsatu. Jej piosenki wychowują kolejne pokolenia dzieci

Majka Jeżowska jest jedną z najważniejszych polskich piosenkarek, która swoje utwory kierowała do dzieci i młodzieży. Hity takie jak "Najpiękniejsza w klasie", "A ja wolę moją mamę" czy "Wszystkie dzieci nasze są" zachwycają kolejne pokolenia słuchaczy. Jeżowska jednak nie ograniczała się jedynie do piosenek dziecięcych, kiedy mieszkała w Stanach Zjednoczonych występowała z zespołem Heat N Serve, którego teledysk pojawiał się w stacji MTV. Fani z pewnością nie mogą się doczekać na to, co zaprezentuje w Chorzowie.

  • Kicia Kocia pod choinke - premiera filmu
n/z: Jezowska Majka / Kicia Kocia pod choinke - premiera filmu - 2023-12-06 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
  • Aukcja charytatywna Lepsze Jutro
Jezowska Majka 2022-06-23
KAPiF.pl
  • Party Fashion Night 2022
Jezowska Majka 2022-10-11
KAPiF.pl
  • Kicia Kocia pod choinke - premiera filmu
n/z: Jezowska Majka / Kicia Kocia pod choinke - premiera filmu - 2023-12-06 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
[1/4] Kicia Kocia pod choinke - premiera filmu n/z: Jezowska Majka / Kicia Kocia pod choinke - premiera filmu - 2023-12-06 / fot.KAPiF KAPIF.plŹródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także