Znamy kolejną gwiazdę "Tańca z Gwiazdami". Roksana Węgiel dołączy do ekipy

Roksana Węgiel (fot. KAPiF)
Roksana Węgiel (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

02.01.2024 22:15, aktual.: 02.01.2024 22:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Taniec z Gwiazdami" już wkrótce powróci na antenę w odświeżonej wersji. Producenci powoli odkrywają kolejne karty przed premierą, a w mediach aż huczy od informacji, kogo będziemy mogli zobaczyć. Okazuje się, że w następnej odsłonie programu zobaczymy także Roksanę Węgiel.

Wszyscy fani Tańca z Gwiazdami mogą już teraz zacierać ręce. Za jakiś czas na antenie Polsatu ten popularny program powróci w wyjątkowej odsłonie. Tym razem na parkiecie pojawią się także uczestnicy z poprzednich edycji. Znaleźć będzie można jednak także nowe twarze.

Warto nadmienić, że zespół prowadzących pozostaje bez żadnych zmian. W tej roli po raz kolejny zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Paulinę Sykut-Jeżynę i Izabelę Janachowską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wynalazek partnera Anety Glam zmieni świat? "To będzie sprzedane dla wojska"

Roksana Węgiel dołączy do ekipy "Tańca z Gwiazdami"

Świat Gwiazd dotarł do informacji z planu programu. Jak podaje portal, wśród uczestników kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami znajdzie się Roksana Węgiel, popularna piosenkarka. 18-letnia gwiazda nie potwierdziła jeszcze swojego udziału w produkcji, ale dla fanów z pewnością jest to duża informacja.

Roksana uwielbia taniec, dlatego bardzo entuzjastycznie zareagowała na propozycję udziału w nowym "Tańcu z Gwiazdami". Ma już zresztą na swoim koncie zwycięstwo w "Dance Dance Dance", dlatego po cichu liczy na to, że tym razem też uda się jej wygrać - powiedział informator "Świata Gwiazd".

Wcześniej Węgiel miała okazję występować w programie TVP Dance Dance Dance, ma zatem już niemałe doświadczenie. Jak myślicie, da sobie radę?

Zobacz także