Żona Krzysztofa Skórzyńskiego stoi za biznesem, na którego punkcie oszalała cała Polska. Kim jest Anna i jak wyglądają dzieci gwiazdy "DDTVN"?

Żona Krzysztofa Skórzyńskiego stoi za biznesem, na którego punkcie oszalała cała Polska. Kim jest Anna i jak wyglądają dzieci gwiazdy "DDTVN"?

Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński
Źródło zdjęć: © Instagram
31.08.2023 10:30, aktualizacja: 05.09.2023 11:52

Kim jest Krzysztof Skórzyński prowadzący "Dzień Dobry TVN"? Poznajcie nie tylko jego drogę zawodową, ale także żonę i dzieci.

Krzysztof Skórzyński jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, a od 2006 roku jest związany ze stacją TVN. Początkowo prowadził magazyn Dzień po dniu i zajmował się przygotowywaniem materiałów dla serwisu informacyjnego Fakty. Wcześniej pracował jako reporter Radia TOK FM, gdzie prowadził również własną audycję Zbliżenie. We wrześniu 2020 roku został gospodarzem Sprawdzam, który pojawił się na antenie stacji TVN24. Od jakiegoś czasu Krzysztof spełnia się w roli współprowadzącego Dzień Dobry TVN. Najpierw z Małgorzatą Rozenek, potem z Ewą Drzyzgą.

Krzysztof Skórzyński – żona i dzieci

Współpraca dziennikarza z jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek sprawiła, że stał się on obiektem zainteresowania zarówno internautów, jak i mediów o życiu gwiazd. Postanowiliśmy wziąć pod lupę jego życie prywatne. Okazuje się, że Krzysztof Skórzyński jest praktykującym katolikiem, dla którego wiara jest bardzo ważnym elementem codzienności. Swoją żonę Annę poznał podczas pielgrzymki.

Małżeństwo powitało na świecie troje dzieci: syna Antoniego oraz dwie córki, HelenęMarysię. Dziennikarz nie ukrywa, że do roli ojca podchodzi poważnie, a swoje doświadczenia opisał w książce Świat na głowie. Rozmowy z ojcami o największym wyzwaniu życia. Książka to zbiór wywiadów, które Krzysztof Skórzyńskim przeprowadził z Michałem Koterskim, Bartkiem Królikiem, Adamem Nowakiem oraz Przemysławem Saletą.

Żona prowadzącego Dzień Dobry TVN, Anna Skórzyńska, to pomysłodawczyni i założycielka Szumisiów, czyli maskotek, które dzięki specjalnym dźwiękom pomagają uspokoić się i zasnąć dziecku. Pomysł bizneswoman okazał się strzałem w dziesiątkę, a Szumisie skradły serca wielu polskich mam i ich pociech.

Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński© Instagram
Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński© Instagram
Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński© Instagram
Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także