Żona Rafała Mroczka w bikini i z Biblią na kolanach. Wymodliła sobie aktora?

Magda Mroczek czyta Biblię podczas podróży poślubnej
Magda Mroczek czyta Biblię podczas podróży poślubnej
Źródło zdjęć: © Instagram.com

22.05.2024 19:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Mroczek korzysta z uroków sławy i na swoim Instagramie relacjonuje, jak wygląda jej podróż poślubna na Bali. Podczas najnowszej relacji pokazała też, co czyta, gdy opala się na plaży! Dodatkowo zdradziła, jak długo musiała czekać na swojego obecnego partnera.

11 maja Rafał Mroczek i była finalistka konkursów Miss Polonia Magdalena Czech wzięli ślub. Teraz para spędza swoją podróż poślubną na Bali i wspólnie korzysta z uroków małżeńskiego życia. Żona aktora chętnie dzieli się przeżyciami z wyjazdu na Instagramie, gdzie publikuje piękne okoliczności przyrody, jedzenie oraz lokalne atrakcje. Tym razem pochwaliła się, jak wspólnie z mężem spędzają czas na plaży. Pomiędzy pływaniem a opalaniem znalazła też czas na nietypowe zajęcie...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magdalena Mroczek czyta Biblię na plaży

Co takiego robiła małżonka gwiazdora "M jak Miłość"? Opalała się w kusym stroju kąpielowym z... Biblią na kolanach. Przy okazji znalazła trochę czasu, żeby odpowiedzieć na pytania od fanów. Jedno z nich było związane z modlitwą i odnalezieniem tego właściwego mężczyzny.

Gdy podczas sesji Q&A na Instagramie Magdaleny Mroczek pojawiło się pytanie o to, jak długo modliła się o dobrego męża dziennikarka nie czekała długo z odpowiedzią. Szybko wyznała, że o spotkanie Rafała Mroczka modliła się naprawdę długo, ale poza tym równie ważne było dla niej działanie.

Ulubiony biblijny werset Magdy Mroczek

Magda Mroczek nie poprzestała jednak na krótkiej odpowiedzi i pokusiła się o to, żeby podzielić się z obserwującymi ulubionym cytatem z Biblii. Brzmi on:

Wy zatem, bracia powołani zostaliście do wolności. Tylko nie bierzcie tej wolności jako zachęty do (hołdowania) ciału, wręcz przeciwnie miłością ożywieni, służcie sobie wzajemnie

Wiedzieliście, że Magdalena Mroczek jest tak bardzo religijną osobą i małżeństwo z Rafałem zawdzięcza gorliwej modlitwie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także