Został ojcem jako 23‑latek, a teraz ma trzy córki. Czy Jan Dąbrowski żałuje decyzji? "Ludzie zawsze będą gadać"

22.05.2024 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jan Dąbrowski został ojcem, mając 23 lata. Teraz ma już trzy córki. Czy żałuje, że założył rodzinę tak wcześnie? Odpowiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz bardzo wcześnie zostali rodzicami. W 2020 roku urodziła się ich pierwsza córka, Pola. W 2021 roku para powitała na świecie drugie dziecko, któremu nadała imię Nela. W 2023 roku urodziła się Jaśmina.

Jak Dąbrowski o byciu młodym rodzicem

Czy z perspektywy czasu bycie młodym ojcem to dla Janka problem? Czy czuje, że coś mu umknęło?

Jestem bardzo rodzinnym człowiekiem i szaleję teraz razem z dziećmi, więc nie czuję, że coś straciłem. Wręcz przeciwnie, zauważam jak teraz jest wartościowy ten czas, który razem spędzamy, jak jest fajnie i jak się wspólnie bawimy. Kocham to i uważam, że podjęliśmy z Sylwią słuszną decyzję, a ludzie zawsze będą gadać, innych oceniać i nie ma co na to patrzeć. Jak człowiek jest szczęśliwy, to trzeba robić swoje i żyć własnym życiem.

Jan Dąbrowski o podziale domowych obowiązków

Janek opowiedział nam także, jak w ich przypadku wygląda podział obowiązków w domu.

Dogadujemy się, nie mamy mocnych podziałów, że ja przygotowuję lasagne, a Sylwia zmywa naczynia. Raz Sylwia ugotuje, drugi raz ja i tak się po prostu uzupełniamy. To jest nasza recepta, że nie jesteśmy tacy od linijki, tylko po prostu jesteśmy elastyczni do tego, co czujemy, jakie mamy emocje, czy ktoś ma gorszy dzień, czy lepszy, tylko żeby się uzupełniać i żeby ta miłość nam towarzyszyła i żeby nie było nudy.
  • Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz
  • Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz
  • Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz - dzieci
[1/3] Jan Dąbrowski i Sylwia PrzybyszŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także