Zrezygnowała z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Magda Mołek zdradziła powód. "Tak bardzo chciałam"

Magda Mołek miała wystąpić w nowym "Tańcu z gwiazdami"
Magda Mołek miała wystąpić w nowym "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © KAPIF

07.04.2024 17:33

"Już się prawie zgodziłam" - zdradziła Magda Mołek w rozmowie z Anitą Sokołowską. Dziennikarka przyznała, że bardzo cieszyła się na udział w "Tańcu z gwiazdami", ale zrezygnowała w ostatniej chwili. Co było powodem?

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" budzi największe od lat emocje, a widzowie z wypiekami na twarzy przyglądają się występom takich gwiazd jak Roxie Węgiel, Dagmara Kaźmierska czy Anita Sokołowska. Z tą ostatnią rozmawiała Magda Mołek, która sama miała próbować swoich sił na tanecznym parkiecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magda Mołek miała być gwiazdą "Tańca z gwiazdami". Zrezygnowała w ostatniej chwili

Magda Mołek prowadzi w serwisie YouTube autorski program "W moim stylu". Dziennikarka postanowiła porozmawiać z Anitą Sokołowską na temat udziału w "Tańcu z gwiazdami". Przyznała, że sama bardzo chciała wystąpić w programie i dostała do niego zaproszenie. Niestety, w najnowszej edycji nie zobaczyliśmy jej z powodów zdrowotnych.

Chcę o tym "Tańcu z gwiazdami" porozmawiać, bo chcę się przyznać, że mimo zaproszenia, nie wzięłam udziału w tej edycji. A tak bardzo chciałam... Ja już prawie się zgodziłam, ale gdzieś tam moje względy zdrowotne ostatecznie zaważyły na tym, że się tego nie podjęłam - wyznała.

Być może Magdę zobaczymy w "Tańcu z gwiazdami" w kolejnej odsłonie. Tymczasem Anita Sokołowska powoli staje się faworytką do finału.

Anita Sokołowska o świetnym występie w "Tańcu z gwiazdami"

Magda Mołek w rozmowie z Anitą Sokołowską poruszyła także temat nagrodzonego maksymalnymi notami jurorów foxtrota i zapadającego w pamięć skoku ze stołu. Aktorka przyznała, że mimo obaw zaryzykowała.

To moje największe zwycięstwo, że mogłam przenieść w programie komercyjnym ten program dla siebie i dla widza ciut dalej. Ale to nie jest tak, że mogę sobie pozwolić na wszystko. Nie ukrywam, że miałam rozmowy na temat przyzwoitości tego skoku, ale zawalczyłam o siebie - wyjaśniła.
Anita Sokołowska zaskakuje w "Tańcu z gwiazdami"
Anita Sokołowska zaskakuje w "Tańcu z gwiazdami"© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także