20. edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" już niedługo. Znamy listę uczestników

Maciej Rock
Maciej Rock
Źródło zdjęć: © AKPA

13.12.2023 21:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pokochali widzowie TVP. Kolejną odsłonę kultowego programu muzycznego zobaczymy już za kilka miesięcy. Kto wystąpi w 20. edycji?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program rozrywkowy, który na antenie TVP jest emitowany od 2014 roku. Przed nami 20. edycja show. Znamy szczegóły.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pokochali widzowie TVP. Kolejną odsłonę kultowego programu muzycznego zobaczymy już za kilka miesięcy. Kto wystąpi w 20. edycji?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kto wystąpi w 20. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? 

W programie zobaczymy finalistów poprzednich edycji. Kilka dni temu na oficjalnym profilu "TTBZ" przekazano, że jedną z uczestniczek będzie Katarzyna Skrzynecka, która wygrała 1. edycji. Z informacji podawanych przez Wirtualnemedia.pl wynika, że w programie pojawią się także laureaci innych edycji. W składzie mają się znaleźć: Stefano Terrazzino, który wygrał w 3. edycji show, Aleksandra Szwed, która zwyciężyła w 5. edycji, Kacper Kuszewski, który był najlepszy w 8. edycji, Filip Lato z 9. edycji i Mateusz Ziółko z 10. edycji programu. Prawdopodobnie to ich zobaczymy na ekranie, bowiem spotkali się oni z producentami programu i przedstawicielami Polsatu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - kiedy 20. edycja?

Jubileuszowa edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawi się na antenie TVP w marcu przyszłego roku. W 20. odsłonie show ponownie pojawi się Piotr Gąsowski, który po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej odszedł z Polsatu. Nie jest jeszcze jasne, czy będzie prowadził show czy zasiądzie w roli jurora. Przypomnijmy, że w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zobaczymy już Pawła Domagały. 

Będziecie oglądać?

  • 16. Festiwal Reżyserii Filmowej - Gala otwarcia, maj 2023
  • 13. Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami - 9. odcinek, październik 2022
  • scena z: Aleksandra Szwed, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
PISF, Aleksandra Szwed
  • 15 lat Teatru Capitol i otwarcie sceny Capitol by Night, październik 2023, Teatr, Teatr Capitol, Katarzyna Skrzynecka
  • Premiera spektaklu "Koszerne- raz!" w Teatrze Kwadrat, broda, portret, zarost, Koszerne raz, Koszerne-raz, Teatr Kwadrat, premiera, spektakl, spektakl koszerne raz, spektakl koszerne-raz, Stefano Terrazzino
  • scena z: Kacper Kuszewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
30-lecie Telewizji Polsat, broda, gala 30-lecia Telewizji Polsat, okulary, Polsat, Polsat - 30. Urodziny, marynarka czarna, krawat czarny, Kacper Kuszewski
[1/6] 16. Festiwal Reżyserii Filmowej - Gala otwarcia, maj 2023Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także