Adam z "Love Island" krytykowany za metamorfozę. Jest szokująca odpowiedź

Adam z "Love Island 7" (fot. Instagram)
Adam z "Love Island 7" (fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

26.09.2023 10:30, aktual.: 26.09.2023 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adam z "Love Island" poddał się spektakularnej metamorfozie. Dlaczego to zrobił? Jego argumentacja może zaszokować.

Adam Boguta był jednym z finalistów programu "Love Island 7". Od początku budził spore kontrowersje, głównie za sprawą częstego zmieniania partnerek. Ostatecznie związał się z Martą Borkowską (więcej tutaj).

Już po finale Adam porozmawiał z reporterką Jastrząb Post Karoliną Motylewską i wytłumaczył się, dlaczego tak gęsto zmieniał dziewczyny.

Myślę, że widzowie często nie rozumieją, co się dzieje w willi miłości. Trzeba tam pojechać, trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć. Tam jest dużo skrajnych emocji, ale odkąd Marta przyszła do programu, to skupiliśmy się na sobie i budowaliśmy naszą relację od początku. Może przez to, że wcześniej chciałem poznać każdą dziewczynę na wyspie, bo nie było tego bum, więc chciałem zobaczyć z kim będzie najlepsze flow, a tu przy Marcie od razu pojawiło się bum – powiedział nam.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Love Island": Adam rozstał się z Martą

Niestety, Adam i Marta rozstali się niedługo po tym, gdy opuścili rajską wyspę. Jako pierwsza przerwała milczenie kobieta. Potem głos zabrał mężczyzna. Przystojniak zamieścił oświadczenie i napisał nieco więcej o przyczynach rozstania.

Rozstałem się z Martą od razu w momencie kiedy poczułem, że to nie jest kobieta, z którą chce spędzić resztę życia, bo takie mam podejście do relacji, chce kogoś na całe życie, bo wierzę w taką miłość. Marta jest bardzo dobrym człowiekiem, jest oprócz tego prześliczna, ale czasami jest nam to za mało i chcemy czegoś innego. Tak było w tym przypadku. Wszystkie słowa wypowiedziane w jej stronę były szczere, wszystkie uczucia były szczere i to z szacunku do niej postanowiłem być szczery z nią i ze sobą – rozpisał się w Internecie.

"Love Island": dlaczego Adam zmienił fryzurę?

O ile na początku kariery Adam wyróżniał się krótkimi i ciemnymi włosami, to teraz przeszedł metamorfozę. Zapuścił włosy i postanowił je utlenić.

Dlaczego długie włosy? Na starych zdjęciach mocno hot. A te tlenione loczki no tak nie dodają zbytnio uroku – zapytała go jedna z fanek podczas sesji Q&A w relacji na Instagramie.

Młody celebryta udzielił zaskakującej odpowiedzi.

Wiem. Jest to zabieg celowy. Mając krótkie włosy miałem dużo większe powodzenie u kobiet (i nie tylko), co było dosyć uciążliwe. Jako tleniony blondyn spory procent płci pięknej po prostu odstraszam. Znacznie mi to ułatwiło budowanie zdrowej relacji – napisał.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także