Agnieszka Chylińska pokazuje świąteczną kartkę i odnosi się do plotek o kryzysie w małżeństwie

Agnieszka Chylińska w końcu ujawniła prawdę na temat małżeństwa
Agnieszka Chylińska w końcu ujawniła prawdę na temat małżeństwa
Źródło zdjęć: © AKPA
Merlot

21.12.2023 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć Agnieszka Chylińska od ponad dekady jest zamężna, to o swoim Marku mówi bardzo rzadko. Wokalistka skrzętnie oddziela życie zawodowe od prywatnego. Nic więc dziwnego, że jej ostatni post wzbudził tak wielkie poruszenie wśród fanów.

Po nieudanym małżeństwie Agnieszki Chylińskiej z Krzysztofem Krysiakiem, wokalistka zaczęła się spotykać z pracującym w sopockiej firmie reklamowej Markiem. Mężczyzna swego czasu projektował również płyty i plakaty dla O.N.A. W 2010 roku para wzięła ślub. Obecnie wychowują trójkę dzieci: Ryszarda, Esterę oraz Krystynę.

Choć Agnieszka Chylińska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat, na próżno szukać jej zdjęć w towarzystwie męża lub dzieci. Piosenkarka skrzętnie oddziela zawodowe życie w świetle reflektorów od bycia żoną i matką. Co prawda zdarza się jej podczas wywiadów przytaczać anegdotki związane z bliskimi, ale zazwyczaj dotyczą one błahych tematów.

Agnieszka Chylińska w końcu wspomniała o swoim mężu

Wspomniana prywatność wielokrotnie była powodem do różnego rodzaju spekulacji na temat domniemanych kryzysów małżeńskich. Wokalistka za każdym razem pozostawała obojętna. Nic więc dziwnego, że tak wielkie poruszenie wywołała ostatnia publikacja Agnieszki. Na Instagramie pokazała kartkę świąteczną z autorskimi życzeniami. Największą uwagę zwróciły jednak podpisy w dolnym rogu, które należały zarówno do Marka, jak i dzieci. W ten sposób Chylińska tak jakby wszem i wobec dała do zrozumienia, że w jej małżeństwie wszystko się układa.

Prawdziwych świąt, bez kłamstw, udawania i pozorów oraz nadziei na to, że rok 2024 będzie dla nas wszystkich pomyślny i łaskawy. Agnieszka z mężem, dziećmi i psami - czytamy na kartce świątecznej.

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska© Instagram
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska© AKPA
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska© AKPA | AKPA
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska© AKPA
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także