Agnieszka Sienkiewicz zdradziła powód odejścia z "M jak miłość". Mówi też o Kasi Cichopek [WIDEO]

18.09.2023 18:40, aktual.: 18.09.2023 20:03

Agnieszka Sienkiewicz lata temu odeszła z pracy na planie "M jak miłość". W końcu ujawniła powód tej decyzji. Zapraszamy na wywiad.

Agnieszka Sienkiewicz w latach 2011-2015 kreowała postać Katarzyny Mularczyk w serialu "M jak miłość". Scenarzyści zakończyli wątek Agnieszki poprzez uśmiercenie granej przez niej bohaterki. Serialowa Kasia zmarła przy porodzie.

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska porozmawiała z Agnieszką o serialach z jej artystycznego CV (i nie tylko).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Sienkiewicz o "M jak miłość" i Kasi Cichopek

Nasza rozmówczyni przyznała, że z "M..." odeszła definitywnie – w przeciwieństwie do serialu "Przyjaciółki".

"M jak miłość" było takim moim pierwszym dużym serialem, z taką bardzo dużą rolą i wiedziałam, że jeżeli tam zostaną na początku kariery, to będzie mi trudno się od tego odbić – zaczęła od wskazania powodu odejścia z serialu. "Przyjaciółki" pojawiły się w momencie, kiedy już robiłam inne rzeczy, kiedy już grałam też równolegle inne rzeczy. Pomimo że ta moja bohaterka i tak mnie już dość mocno zaszufladkowała. Miałam inne możliwości i miałam szanse pokazać się z innej strony, a "M jak miłość" czy te "seriale dzienne", które tak mocno definiują aktora jako postać, mają to do siebie, że później aktorowi trudno jest z tych butów wyjść i ja tego nie chciałam.

Jak udało się rozegrać to, żeby jej postać z "Przyjaciółek", czyli Dorota Grabowska, pozostała wśród żywych?

Tutaj pamiętam była rozmowa: "Ale możemy nie uśmiercać? Pewnie, nie uśmiercajmy" – zrelacjonowała jej przebieg Agnieszka.

Czy w ten sposób pozostawiła nadzieję dla fanów na powrót do roli?

Wszystko jest otwarte – zadeklarowała.

Następnie zapytaliśmy gwiazdę, czy inna aktorka "M...", Kasia Cichopek, dała się zaszufladkować.

Nie wiem – zaczęła ostrożnie Sienkiewicz. Naprawdę wolałabym tutaj się nie wypowiadać na temat innych aktorów i tego, z czym są kojarzeni. Nie wiem, w jakich serialach gra Kasia. Natomiast na pewno myślę, że gdzieś tam z tym "M jak miłość" jest mocno kojarzona, chociaż robi też inne rzeczy, jak powiedziałaś. Ale nie jestem od tego, żeby się w tych kwestiach wypowiadać.

Jesteście fanami "M jak miłość"?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także