Aldona z "Chłopaków do wzięcia" już tak nie wygląda. Pochwaliła się nową sylwetką

Aldona z "Chłopaków do wzięcia" już tak nie wygląda (YouTube)
Aldona z "Chłopaków do wzięcia" już tak nie wygląda (YouTube)
Źródło zdjęć: © YouTube

16.05.2024 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aldona to jedna z najbardziej kontrowersyjnych bohaterek show "Chłopaki do wzięcia". Udział w programie dał jej jednak popularność w internecie, co chętnie wykorzystuje. W ostatnich miesiącach zaliczyła niemałą metamorfozę.

Telewizyjny przebój "Chłopaki do wzięcia" to prawdziwa galeria nietuzinkowych postaci. Założeniem programu jest pomoc mężczyznom z małych miejscowości w odnalezieniu miłości i zbudowaniu trwałego związku. Jak łatwo się domyślić, nie wszystkie osoby z obsady cieszą się sympatią widzów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Widzowie krytycznie o Aldonie z "Chłopaków do wzięcia"

Aldona wielokrotnie miała już okazję nagrabić sobie u widzów. Ukochana Stefana Kocha przez wielu jest uważana za osobę, która manipuluje swoim partnerem. Hejterzy nie próżnują i nadal wytykają jej w komentarzach, że powinna zmienić podejście. Swojego czasu nawet siostra Stefana, Karina, miała z Aldoną na pieńku. Wszystko wskazuje jednak na to, że panie zakopały topór wojenny.

Aldona zaliczyła metamorfozę

Bohaterka "Chłopaków do wzięcia" jest szczególnie aktywna na TikToku. Określa się nawet samozwańczą "królową TikToka" i wrzuca po kilka postów na dzień. Dzięki temu dostrzec można jej metamorfozę - kobiecie udało się zrzucić trochę kilogramów, czym nie omieszkała się pochwalić.

Jak napisała, w niedalekiej przyszłości planuje schudnąć jeszcze bardziej. Trzeba przyznać, że zmiana jest widoczna gołym okiem!

Metamorfoza Aldony z "Chłopaków do wzięcia" (TikTok)
Metamorfoza Aldony z "Chłopaków do wzięcia" (TikTok)© TikTok
Metamorfoza Aldony z "Chłopaków do wzięcia" (TikTok)
Metamorfoza Aldony z "Chłopaków do wzięcia" (TikTok)© TikTok
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także