Kiedyś sama szukała dziewczyny w "Chłopakach do wzięcia". Po korekcie płci schudła 60 kilogramów

Kiedyś sama szukała dziewczyny w "Chłopakach do wzięcia". Po korekcie płci schudła 60 kilogramów

Alexandra Boykowska brała udział w "Chłopakach do wzięcia" (Instagram)
Alexandra Boykowska brała udział w "Chłopakach do wzięcia" (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
26.03.2024 17:13

Alexandra Boykowska kiedyś brała udział w programie "Chłopaki do wzięcia", gdzie szukała partnerki. Wówczas widzowie poznali ją jako brata Adama, Macieja. Po korekcie płci jej życie zupełnie się jednak zmieniło i dało możliwości na sporą metamorfozę.

"Chłopaki do wzięcia" cieszą się wciąż sporą popularnością. Program, w którym udział biorą przede wszystkim mężczyźni z niewielkich miejscowości szukający miłości, stanowił dla niektórych przepustkę do większej rozpoznawalności. Alexandra Boykowska przed laty również skusiła się na wystąpienie w programie. Widzowie poznali ją wówczas jako Macieja, brata Adama. Jej życie obecnie wygląda zupełnie inaczej.

Alexandra z "Chłopaków do wzięcia" przeszła korektę płci

Już podczas emisji programu zauważyć można było, że Boykowska preferuje kobiece stroje i lubi się malować. Jej metamorfozy komentował brat Adam, który nie krył, że wiązało się to dla niego ze sporym zdziwieniem:

Mój brat zmieniał się po troszeczku. Najpierw wybrał styl emo, potem pomału zapuszczał włosy, zaczął się zmieniać, ubierać się inaczej i to dla mnie było trochę szokujące… Chłopak, a chciał wyglądać jak dziewczyna.

Po zakończeniu zdjęć do "Chłopaków do wzięcia" i nieudanych próbach uczestnictwa w innych programach, Alexandra postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Zafundowała sobie korektę zmiany płci, a następnie poddała operacji feminizacji twarzy. Obecnie często publikuje zdjęcia na mediach społecznościowych.

Alexandrze udało się sporo schudnąć

Nie jest też tajemnicą, że podczas całego procesu Alexandrze udało się schudnąć naprawdę dużo. Jak sama się pochwaliła, zrzuciła aż 60 kilogramów. Nic zatem dziwnego, że bardzo lubi chwalić się swoją sylwetką.

Alexandra Boykowska przeszła korektę płci (Instagram)
Alexandra Boykowska przeszła korektę płci (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także