Z Sokratesa z "Chłopaków do wzięcia" był kiedyś niezły amant. Ani śladu obfitej brody

Sokrates (YouTube)
Sokrates (YouTube)
Źródło zdjęć: © YouTube

19.01.2024 11:28

Sokrates z "Chłopaków do wzięcia" znany jest ze swojej długiej i bujnej brody. Szybko stała się ona jego znakiem rozpoznawczym. Kiedyś uczestnik popularnego reality show wyglądał zupełnie inaczej. Bez obfitego zarostu prezentował się jak niezły przystojniak.

Trudno o bardziej charakterystycznego uczestnika z Chłopaków do wzięcia niż Sokrates. Mężczyzna wielokrotnie porównywany był do Jezusa ze względu na swoją długą i obfitą brodę. Smaczku dodaje fakt, że wśród jego zainteresowań znajduje się bliski kontakt z przyrodą. Na co dzień żyje w lesie, gdzie nagrywa vlogi ze swoich przygód na łonie natury. A jak wyglądał kiedyś?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sokrates bez długiej brody był nie do poznania

Widzowie przyzwyczaili się do bujnego zarostu Sokratesa. Ulubieniec publiczności kiedyś wyglądał jednak zupełnie inaczej. W programie TTV Druga twarz przeszedł szokującą metamorfozę w przystojniaka z prawdziwego zdarzenia.

Patrząc na zdjęcia z planu ciężko nie odnieść wrażenia, że patrzymy na zupełnie inną osobę. Krótkie włosy i elegancko ostrzyżona broda to coś zupełnie innego niż widok, do którego przywykli widzowie Chłopaków...

Podoba wam się w takim wydaniu?

  • Sokrates (TikTok)
  • Sokrates (TikTok)
  • Sokrates (TikTok)
[1/3] Sokrates (TikTok)Źródło zdjęć: © TikTok
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także