Aleksander Sikora pojawi się w Polsacie? "To nie jest żadna tajemnica"

26.05.2024 09:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co dalej z karierą Aleksandra Sikory? Reporterka Jastrząb Post zapytała go o ewentualny transfer do Polsatu, o którym jest teraz bardzo głośno.

Coraz więcej mówi się o tym, że Aleksander Sikora, który niedawno rozstał się z TVP, może trafić do Polsatu. Swego czasu "Super Express" podał, że prezenter telewizyjny był widziany w budynku stacji. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska porozmawiała z nim na ten temat na imprezie Pudelka.

Aleksander Sikora o pracy w Polsacie

W rozmowie z nami Aleksander podkreślił, że zależy mu na pracy w stacji.

Bardzo chciałbym być w Polsacie. To nie jest żadna tajemnica. Zawsze obserwowałem media prywatne. Będąc w mediach publicznych było mi bardzo dobrze, ale zawsze śledziłem to, co dzieje się na rynku i trzymałem rękę na pulsie.

W dalszej części rozmowy Sikora jedynie podgrzał emocje.

Jeśli byłbym na tej rozmowie, to nie mógłbym powiedzieć nic więcej. Gdy wrzuciłem post jasno komunikujący, że moje drogi z TVP się rozchodzą, to napisałem dwa znaczące słowa: "Do zobaczenia". Nie wyobrażam sobie rozstania z moimi widzami, praca przed kamerą to jest mój żywioł. Więc powiem tylko tym, z którymi się rozstałem - do rychłego zobaczenia.

Gdy tylko Aleksander będzie mógł coś potwierdzić, to na pewno to zrobi.

Mam taką zasadę, że jeśli czegoś konkretnie nie zrobię, nie mam konkretnych warunków, to nie będę jeszcze spekulować, czy coś zrobię, czy nie. Jeśli nadejdzie taki moment, że będę mógł to zrobić na własnych zasadach i powiedzieć o tym, jaki jest ten plan B, z pewnością to zrobię. Na pewno podzielę się tym na swoim Instagramie.

Aleksander Sikora jest zainteresowany poprowadzeniem festiwalu

Czy Olek poprowadzi jakiś festiwal organizowany przez Polsat? Na przykład Festiwal Piękna?

Z wielką chęcią. Nie wiem, czy będę mógł obejrzeć to na małym ekranie, czy będę mógł pojechać i eksplorować piękną Małopolskę. Akurat jestem z Krakowa... Nie chcę zapeszać. Trzymajcie kciuki.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także