Andrzej Onopiuk z Plutycz zapowiada nową inwestycję. Na gospodarstwie ruszyły prace ziemne
Andrzej z Plutycz znów zaskakuje swoich fanów na Youtube. Rolnik dodał nowy film, z którego wynika, że na jego podwórku powstanie coś nowego. Na ten moment inwestycja owiana jest jednak tajemnicą. Fani już rozkręcili własne teorie, a odpowiedź ma przyjść dopiero w kolejnych tygodniach.
Andrzej z Plutycz, a właściwie Andrzej Onopiuk, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych rolników w Polsce. Ogólnokrajową sławę zdobył dzięki udziałowi w hitowym serialu dokumentalnym "Rolnicy. Podlasie", a swoją popularność z sukcesem przekuł w działalność w internecie. Wspólnie ze swoim ojcem Gienkiem oraz bratem Jarkiem współtworzy niezwykle popularny kanał na YouTube. Jego vlogi to autentyczny, pozbawiony filtrów zapis codziennego życia na podlaskiej wsi – od porannego obrządku zwierząt i prac polowych przy użyciu wysłużonych maszyn rolniczych, po słynne zmagania z wszechobecnym na podwórku błotem i powolne remonty gospodarstwa. Teraz czas na kolejną inwestycję, którą zapowiedział w ostatnim wideo.
Michał Koterski o zakazie sprzedaży alkoholu. Jakie ma zdanie w tym temacie?
Andrzej z Plutycz zapowiada nową inwestycję
Na kanale "Gienek i Andrzej Plutycze" rolnicy regularnie publikują filmy. Na ostatnim nagraniu z połowy czerwca widać, że na terenie gospodarstwa Andrzeja trwają prace ziemne, a teren wokół posesji jest mocno rozkopany. Widoczna jest m.in. koparka, a także współpracownicy rolnika, którzy wytyczają miejsce pod inwestycję. Na ten moment nie wiadomo jednak, co powstanie na gospodarstwie.
Dzisiaj zaczynamy nową inwestycję. To ogromna niespodzianka. Ludzie się interesują, co znowu wymyśliłem. Musicie trochę poczekać - z tydzień, może więcej. Zobaczycie, co tu powstanie. Czas pokaże, co tu zrobimy - powiedział rolnik w opublikowanym na YouTube wideo.
Zobacz też: Takie wykształcenie ma Andrzej z Plutycz. Jego ojciec wszystko wyznał. "Przyjeżdżali na chama"
Internauci tłumnie komentują nową inwestycja Andrzeja z Plutycz
Andrzej z Plutycz zapowiedział, że efekty obecnych działań na gospodarstwie będą widoczne dopiero po pewnym czasie. To oczywiście rozpoczęło lawinę komentarzy. Część widzów liczy, że będzie to porządna obora, natomiast pozostali stawiają na nowy budynek albo prostą zabudowę ogrodową.
"Zamiast stawiać wiaty i garaże to przydałaby się porządna obora dla krów i stajnia dla koni...", "Najlepiej nowa obora dla tych biednych krów, co stoją po kolana w gnoju i bez światła dziennego - to by był hit", "Pewnie nowy kurnik", "Może oczko wodne dla kaczek i gęsi?", "Kurnik będzie pewnie, bo co innego", "Ty lepiej wybuduj nową oborę dla tych biednych krów, żeby nie były w tych ciemnościach", "Gospodarstwo się rozwija, widać postępy - oby tak dalej!" - czytamy w komentarzach.