Andrzej Rosiewicz wystąpi w "Tańcu z gwiazdami", co potwierdził już kilka dni temu. W piątek gościł w programie "halo tu polsat", w którym oficjalnie ogłoszono start 82-latka w tanecznym hicie. Piosenkarz w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem i Ewą Wachowicz opowiedział o nadchodzącej przygodzie i przypomniał sceniczne początki swojej kariery.
Andrzej Rosiewicz ma 82 lata i wciąż pracuje. ZUS przelewa grosze
Andrzej Rosiewicz tłumaczy, czemu idzie do "Tańca z gwiazdami"
Andrzej Rosiewicz wyjawił na antenie swoją pierwszą reakcję na telefon z produkcji "Tańca z gwiazdami", która zaproponowała mu udział w programie. "No nareszcie! Tyle lat czekałem!" – przyznał prowadzącym "halo tu polsat". Po chwili dodał:
Dla mnie to jest radość, rozkosz zanurzenia się w tańcu!
Andrzej Rosiewicz przypomniał, że przed rozpoczęciem kariery muzycznej to przez 10 lat tańczył w Zespole Tańca Dzieci Warszawy. Zdradził też, że w czasach studenckich trenował taniec towarzyski i brał udział w turniejach tanecznych. "Miałem kategorię A" – pochwalił się w "halo tu polsat".
Andrzej Rosiewicz chce "treserki" w "Tańcu z gwiazdami"
82-latek został także zapytany o to, czy w "Tańcu z gwiazdami" wolałby trenować z surową, czy z wyrozumiałą nauczycielką. Andrzej Rosiewicz wskazał:
Chyba jednak surową. Prawdziwa taka »treserka« czyni mistrza". Wtedy dopiero idzie to w tym poziomie, w którym powinno być.