Wyciekła lista WSZYSTKICH uczestników "TzG". Wśród nich gwiazda sportu
32. edycja "Tańca z gwiazdami" ruszy jesienią 2026 r. O Kryształową Kulę znów ma zawalczyć 12 znanych osób, które produkcja programu od kilku dni sukcesywnie ujawnia. Po sieci już krąży pełna, nieoficjalna lista uczestników nowego sezonu "TzG". Kogo zobaczymy na parkiecie? Szczegóły poniżej!
Helena Englert i Mandaryna to pierwsze dwie uczestniczki nowej edycji "Tańca z gwiazdami", których udział został oficjalnie potwierdzony przez produkcję programu. Start w "TzG" potwierdził też 82-letni Andrzej Rosiewicz, który będzie najstarszym uczestnikiem polskiej odsłony show. Portale plotkarskie od kilku dni ujawniają kolejne nazwiska, które mają pojawić się na parkiecie Polsatu.
TYLKO U NAS: Iwona Pavlović o przyszłości "Tańca z gwiazdami"
Wyciekła lista uczestników "Tańca z gwiazdami 32". Kto ma wystąpić?
Po sieci już krąży nieoficjalna lista wszystkich 12 uczestników 32. edycji "Tańca z gwiazdami". W programie mają wystąpić (w kolejności alfabetycznej):
- Karolina "Kaeyra" Baran – piosenkarka
- Helena Englert – córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, aktorka i piosenkarka
- Joanna Jędrzejczyk – zawodniczka MMA
- Izabela Kuna – aktorka znana m.in. z filmów: "Lejdis" i "Teściowie"
- Paweł Małaszyński – aktor, znany m.in. z seriali: "Magda M." i "Twarzą w twarz"
- Jessica Mercedes – influencerka, "szafiarka"
- Hiroaki Murakami – aktor znany m.in. z filmu "Listy do M. Pożegnania i powroty"
- Jakub Patecki – influencer
- Andrzej Rosiewicz – piosenkarz
- Dawid "Żurnalista" Swakowski – podcaster
- Kuba Szmajkowski – piosenkarz
- Marta "Mandaryna" Wiśniewska – tancerka hip-hopowa i piosenkarka, druga była żona Michała Wiśniewskiego
ZOBACZ TEŻ: Wygrali w "Tańcu z gwiazdami", choć nie byli faworytami jury. Zaczęło się od Kingi Rusin
Ostatnio pisało się także o możliwym udziale boksera Tomasza Adamka w "Tańcu z gwiazdami", ale plany najwyraźniej się zmieniły. Wiadomo, że nowej edycji programu nie wyreżyseruje Wojciech Iwański, który rozstał się z produkcją. Krążą plotki, że z formatem żegna się także Ewa Kasprzyk, która była jurorką w "TzG" od wiosny 2024 r. Program ponownie poprowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.