Andrzej Sołtysik o byciu ojcem, chrzcie drugiego dziecka i...800+! "Pati bardzo chciała tego dziecka, ja trochę mniej"

16.06.2024 21:16, aktual.: 17.06.2024 08:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Sołtysik niedługo zostanie ojcem po raz drugi. Wyznał nam, czy zamierza ochrzcić swoje dziecko, a także czy cieszy się z drugiego 800+, które wkrótce zacznie wpływać na jego konto. Zdradził płeć maleństwa?

Andrzej Sołtysik poznał Patrycję w 2012 roku i od tamtej pory są nierozłączni. Para wspólnie wychowuje syna Stanisława, a teraz czeka na kolejne dziecko.

Andrzej Sołtysik o "See Bloggers" w Łodzi:

W Łodzi odbył się po raz kolejny "See blogers", czyli festiwal dla twórców internetowych i influencerów. Co Andrzej Sołtysik myśli o tej imprezie?

Łódź jest piękna o tej porze roku, Piotrkowska kwitnie, a See Bloggersi mają mały jubileusz. My w Krakowie bardzo lubimy jubileusze.

Andrzej Sołtysik niedługo zostanie ojcem

Niedługo w domu państwa Sołtysików pojawi się nowy członek rodziny. Jak czuje się dziennikarz na chwilę przed zostaniem ojcem po raz drugi?

Bardzo dobrze, duma rośnie, ,że i ja rosnę o kilka centymetrów. Dużo również niepokoju, jeśli chodzi o kwestie zdrowotne i medyczne, ale one są raczej po stronie Patrycji, a niebawem się skończą, a zatem wszystko jest na dobrej drodze. Poza tym otrzymamy drugie 800+. To jest odkrycie sezonu. 800+ i 800+ to jest 1.600 złotych, a to jest niesamowite osiągnięcie finansowe.

Czy rodzina Sołtysików ma już wybrane imię dla maleństwa? Andrzej Sołtysik zdradził też, że wiedzą, czy będą mieć syna, czy córkę.

Imię mamy wybrane już od paru lat, potem to się tylko potwierdziło. Płci nie możemy ujawniać. Tylko najbliższy krąg koleżanek Pati i rodziny wie o płci i dacie przyjścia na świat tej osoby, więc jest tak, jak miało być.

Dziennikarz zdradził, w jakim kolorze jest pokoik dziecka. Niestety, nie naprowadziło to naszej reporterki, Karoliny Motylewskiej, na trop, czy Sołtysikowie spodziewają się drugiego chłopca, czy może tym razem pojawi się u nich dziewczynka.

Wiem, że kolor ma znaczenie, ale tutaj jest szary. Bez determinacji płciowej, bo nie chcieliśmy iść ani w różowe, ani w niebieskie. Natomiast jest taka prawda, że ci, co mają syna, chcą mieć córkę i odwrotnie. U nas to marzenie było skoncentrowane po prostu na tym, żeby Staszek miał rodzeństwo. Pati bardzo chciała tego dziecka, ja trochę mniej, bo jestem trochę starszy i bardziej racjonalnie myślę, ale Pati mnie przekonała... i oczekujemy.

Andrzej Sołtysik o chrzcie dziecka

Starszy syn Andrzeja Sołtysika został ochrzczony. Patrycja Sołtysik wyznała później, że nie było w tym wielkiej potrzeby duchowej i że żałuje tego czynu. Czy tym razem dziennikarz także ochrzci dziecko? A może nie czuje takiej potrzeby?

Potrzebę czujemy, tylko instytucja, udzielająca tego sakramentu, nie daje nam żadnych szans. Ta instytucja uważa, że dziecko poczęte wg procedury in vitro nie jest dzieckiem boskim, nie przychodzi na świat zgodnie z wolą Boga, według porządku ustalonego w Biblii i aksjomatach. Więc jeżeli ta instytucja tak nas nazywa, to my też się odwracamy plecami do tej instytucji i nie podejmujemy tych rytuałów katolickich. Nawet nie jest nam przykro, tylko jesteśmy zdziwieni, że ten świat wygląda i że taka ideologia może decydować o czymś takim. Tak nie powinno być.
Andrzej Sołtysik z żoną, Patrycją, oczekuje drugiego dziecka
Andrzej Sołtysik z żoną, Patrycją, oczekuje drugiego dziecka© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także