Anna Popek zadebiutowała na antenie wPolsce24 z PATRIOTYCZNYM apelem na ustach. Zwróciła się do Polaków

Anna Popek w niedzielę 3 maja zadebiutowała jako prezenterka wPolsce24. Przywitała się z widzami, wymachując flagą Polski, a na planie towarzyszył jej Damian Stanisławski. – Chcemy spędzić z państwem ten wyjątkowy, świąteczny dzień – powiedziała, po czym wygłosiła patriotyczny apel z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja.

Damian Stanisławski i Anna PopekDamian Stanisławski i Anna Popek w programie "Budzimy się" na kanale wPolsce24
Źródło zdjęć: © YouTube@TelewizjawPolsce24
Sergiusz Królak

Anna Popek tuż po odejściu z redakcji TV Republika dołączyła do grona prezenterów innej prawicowej stacji – wPolsce24, w której będzie współprowadzić program "PS. Do południa" Damianem Stanisławskim. Choć swój pierwszy dyżur przed kamerą miała odbyć dopiero w poniedziałek 4 maja, to już dzień wcześniej powitała widzów. Razem ze Stanisławskim pojawiła się o godz. 6:50 w porannym magazynie "Budzimy się".

Wiara pomogła Annie Popek przetrwać najtrudniejsze momenty

Anna Popek zadebiutowała jako prezenterka wPolsce24

Anna Popek weszła do studia programu wPolsce24, wymachując ogromną, biało-czerwoną flagą. Przywitała się z widzami słowami:

Dzień dobry! Witamy państwa bardzo serdecznie i bardzo radośnie pod biało-czerwoną. Dziś wielkie święto!

"Taki nietypowy troszkę duet, ale proszę wybaczyć nam naszą niespodziewaną obecność w tym programie o tej porze. Chcemy spędzić z państwem ten wyjątkowy, świąteczny dzień, ale także zaprosić na nasz jutrzejszy debiut, który rozpocznie się o godz. 11:00 w programie »PS. Do południa«, czyli »Popek – Stanisławski«" – dodała.

Patriotyczny apel Anny Popek podczas debiutu na antenie wPolsce24

Anna Popek wytłumaczyła się widzom również z wniesienia flagi Polski do studia programu "Budzimy się". Zaapelowała do odbiorców stacji wPolsce24, mówiąc:

Wiem, że Dzień Flagi był wczoraj, (...) ale dzisiaj jest Święto Konstytucji i to jest taki moment, że jak ktoś jeszcze nie wywiesił flagi, (…) to niech to zrobi. Są takie ważne, rzadkie momenty, kiedy Polacy mogą jednoczyć się pod wspólną biało-czerwoną. Wykorzystajmy to dla wspólnego dobra, dla łączenia się. Jak nasi przodkowie przed setkami lat łączyli się po to, by ratować Polskę, tak my po prostu dbajmy o to, co najlepsze dla naszej ojczyzny.
Damian Stanisławski i Anna Popek
Damian Stanisławski i Anna Popek w programie "Budzimy się" © YouTube@TelewizjawPolsce24
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ