Artur Baranowski nie taki mocny? Tego rekordu w "Jeden z dziesięciu" nie pobił nikt

Artur Baranowski nie taki mocny? Tego rekordu w "Jeden z dziesięciu" nie pobił nikt

Artur Baranowski, Tadeusz Sznuk (YouTube)
Artur Baranowski, Tadeusz Sznuk (YouTube)
Źródło zdjęć: © YouTube
24.11.2023 15:52

Artur Baranowski zszokował widzów "Jeden z dziesięciu" odpowiadając na wszystkie 40 finałowych pytań. Nie wszyscy pamiętają jednak, że rekord łącznie zdobytych punktów należy do kogoś innego. Takiego wyniku nie zdobył później nikt.

W jednym z ostatnich odcinków Jeden z dziesięciu doszło do sytuacji, która wprawiła innych uczestników i widzów w osłupienie. Artur Baranowski zdołał z łatwością odpowiedzieć na wszystkie z 40 finałowych pytań, zdobywając zawrotne 803 punktów. To maksymalna ilość, jaką można zdobyć podczas jednego odcinka prowadzonego przez Tadeusza Sznuka programu. W ten sposób pobił rekord na przestrzeni jednego epizodu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dawno nie widziana Renata Kaczoruk zdradza co u niej. Jaką umowę ma z Kubą Wojewódzkim?

Kto zdobył więcej punktów od Baranowskiego?

W historii Jeden z dziesięciu pojawiła się jednak osoba, której udało się zdobyć większą ilość punktów niż Baranowskiemu. Co prawda nie w jednym odcinku, jednak łączna ich suma z eliminacji i finału wynosiła aż 906 punktów. Rekord programu należy do Dominika Rauera, finalisty 106. edycji.

W ten sposób szczęśliwy uczestnik, który wykazał się ogromną wiedzą, zdobył aż dwie nagrody pieniężne: 40 tys. zł za zwycięstwo w programie i 10 tys. zł za największą liczbę punktów. Co ciekawe, w 76. edycji Rauer również pobił ówczesny rekord, zdobywając 834 punkty.

Czy Baranowskiemu uda się pobić rekord?

Artur Baranowski miał szansę na pobicie rekordu wszech czasów. Swoim niezwykłym dokonaniem udowodnił, że jest poważnym pretendentem do tytułu najlepszego z najlepszych. Niestety jednak, jak podają różne źródła, nie udało mu się dotrzeć na finał obecnej edycji programu. Przeszkodziła mu w tym awaria samochodu.

Zobacz także