TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan wraca do TVP? Mamy oświadczenie produkcji "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan (fot. KAPiF)
Barbara Kurdej-Szatan (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

24.01.2024 11:42, aktual.: 24.01.2024 11:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan rzeczywiście znowu trafi do obsady "M jak miłość"? Po Internecie krąży plotki o tym, jakoby miała dostać ofertę od TVP. Zapytaliśmy producenta serialu o to, ile jest prawdy w pogłoskach. Tylko u nas oficjalne oświadczenie.

Według napływających z różnych źródeł informacji, TVP ma zabiegać o powrót jednej ze swoich gwiazd do znanego serialu. Barbara Kurdej-Szatan w telewizji publicznej nie występuje już od dawna, więc ponowne zaangażowanie jej do udziału w M jak miłość wywołałoby sporo emocji. Według Plotka, ten scenariusz miał się ziścić.

Jej zwolnienie było bolesne i niezrozumiałe dla scenarzystów, ale nie mieli niestety nic do gadania. Basia jest już po pierwszych rozmowach z produkcją i bardzo entuzjastycznie zareagowała na propozycję powrotu - powiedziała portalowi osoba z produkcji.

Odgrywana przez nią Joanna miałaby rozstać się ze swoim partnerem we Francji. Ile jest w tym prawdy? Postanowiliśmy skontaktować się z producentem serialu, aby potwierdzić te rewelacje. Niestety, dla fanów aktorki nie ma dobrych wieści.

Barbara Kurdej-Szatan nie wróci do TVP

Pomimo plotek odnośnie powrotu Kurdej-Szatan do TVP, aktorka nie ma wcale takiego zamiaru. Karolina Baranowska z biura prasowego producenta jasno określiła, dlaczego ten scenariusz na ten moment jest niemożliwy. Co ciekawe jednak, powrót ulubienicy widzów nie jest wykluczony.

Żadne rozmowy z aktorką się nie odbyły, w ramach obowiązującej umowy wątki mamy zaplanowane do końca roku. Jeśli serial będzie kontynuowany, to niczego nie wykluczamy. Zawsze działamy na korzyść widzów - przekazała Baranowska.

Chcielibyście, żeby Joanna z M jak miłość powróciła na ekrany?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także