Beata Tadla podzieliła widzów TVP? Jej duet z Tomaszem Tylickim wywołał burzę w sieci

Beata Tadla i Tomasz Tylicki podzielili widzów "Pytania na śniadanie"
Beata Tadla i Tomasz Tylicki podzielili widzów "Pytania na śniadanie"
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF.pl

04.02.2024 19:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Beata Tadla i Tomasz Tylicki coraz lepiej radzą sobie w "Pytaniu na śniadanie", co doceniło wielu widzów. Nadal jednak pojawiają się głosy, że duet nie nadaje się do prowadzenia porannego formatu. Po niedzielnym odcinku w sieci rozgorzała gorąca dyskusja.

"Pytanie na śniadanie" pod rządami nowych włodarzy TVP zmieniło się nie do poznania. Dobrze znane widzom gwiazdy pożegnały się z pracą, a ich miejsce zajęli nowi, choć nie anonimowi w mediach, prowadzący. Jeden z duetów, który budzi największe emocje, tworzą Beata TadlaTomasz Tylicki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Beata Tadla i Tomasz Tylicki zyskują sympatię widzów "Pytania na śniadanie"?

Debiut Beaty Tadli i Tomasza Tylickiego wzbudził mieszane uczucia, dziennikarce wytykano między innymi wpadkę już w pierwszym zdaniu. Wydaje się jednak, że w niedzielnym wydaniu śniadaniówki nowa gwiazda TVP radziła sobie o wiele lepiej. Widzowie zostawili wiele pozytywnych komentarzy pod adresem prowadzących.

Profesjonalni prowadzący, super para. Bardzo mi się podoba (...) Bardzo fajna para. Świetnie się dogadują i są na pełnym luzie. Miło się ogląda i pije kawkę (...) Świetni prowadzący. Pierwszy raz od dawna oglądam program śniadaniowy — czytamy.

Osoby, którym duet Tadli i Tylickiego nie przypadł do gustu, nie zamierzali przemilczeć swoich spostrzeżeń. Nowi prowadzący "Pytania na śniadanie" otrzymali także niepochlebne recenzje.

Beata Tadla i Tomasz Tylicki skrytykowani przez widzów "Pytania na śniadanie"

Ciężko jest dogodzić wszystkim widzom "Pytania na śniadanie". Przekonali się o tym Beata Tadla i Tomasz Tylicki, którzy po niedzielnym odcinku programu zostali nie tylko pochwaleni, ale także skrytykowani.

Pani Tadla musi się troszkę podszkolić przed prowadzeniem programu. "Nie płacz Ewka" to piosenka Perfectu, a nie Budki Suflera. Jak się nie wie, to się nie mówi (...) Para miła, ale nie umie słuchać i nie nadaje się do prowadzenia programu. Przerywa gościom ich wypowiedź (...) Gdzie się podziali poprzedni prowadzący? Żenada — czytamy.

A jak wy oceniacie Beatę i Tomka?

Pytanie na sniadanie
n/z: Tadla Beata , Tylicki Tomasz / Pytanie na sniadanie - 2024-02-04 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
Pytanie na sniadanie n/z: Tadla Beata , Tylicki Tomasz / Pytanie na sniadanie - 2024-02-04 / fot.KAPiF KAPIF.pl© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także