Bibi z "Hotelu Paradise" schudła prawie 20 kg. Trudno uwierzyć, że to wciąż ona

Bibi z "Hotelu Paradise". Jak teraz wygląda?
Bibi z "Hotelu Paradise". Jak teraz wygląda?
Źródło zdjęć: © Zrzut ekranu z kanału Party na YouTube

09.04.2024 22:04, aktual.: 09.04.2024 22:18

Bogusia Brzezińska, znana jako "Bibi", zasłynęła z udziału w trzeciej edycji "Hotelu Paradise". W programie wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Okazuje się, że sporo schudła.

W trzeciej odsłonie "Hotelu Paradise" jedną z uczestniczek była Bibi. Razem z Simonem, z którym szybko złapała wspólny język. Ich uczucie ewoluowało, dzięki czemu dotarli razem do finału. Choć nie wygrali, szczerze pragnęli kontynuować swoją relację także po programie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bibi w "Hotelu Paradise" dotarła do finału

Po zakończeniu trzeciej edycji programu para nieoczekiwanie poinformowała, że podjęła decyzję o rozstaniu. Za wszelką cenę starali się, aby przebiegało ono bez medialnych skandali i wzajemnego obarczania się winą. 

Nie piszmy tu o winie, czy też nie twórzmy teorii. Ja czuję się przegrany. Przyjechałem do Polski dla miłości, z miłością w sercu. Niestety, życie i rzeczywistość zweryfikowały wszystko - przekazał wówczas Simon.

Bibi z "Hotelu Paradise" sporo schudła

Od zakończenia trzeciej edycji minęło już trochę czasu, ale mimo to fani pragną być na bieżąco z tym, co u niej. Jak się okazuje, sporo się zmieniło. Bibi przeszła metamorfozę i pochwaliła się nią na Instagramie. Łącznie udało jej się schudnąć 18 kilogramów. Wszystko dzięki treningom i uważnemu jedzeniu, co jednak nie oznacza, że obsesyjnie liczy kalorie. 

W końcu mam wolną głowę od obsesyjnego liczenia ich. Piękna sprawa - odpowiedziała w zorganizowanej przez siebie serii Q&A.

Efekty są spektakularne.

Bibi z "Hotelu Paradise" schudła prawie 20 kg
Bibi z "Hotelu Paradise" schudła prawie 20 kg© Instagram
Bibi Brzezińska schudła prawie 20 kg
Bibi Brzezińska schudła prawie 20 kg© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także