Była tancerka "Tańca z Gwiazdami" ostro o Agnieszce Kaczorowskiej: "Ktoś ma tzw. ból, bo nie dostał posady jurora"

Była tancerka "Tańca z Gwiazdami" ostro o Agnieszce Kaczorowskiej: "Ktoś ma tzw. ból, bo nie dostał posady jurora"

Była tancerka "Tańca..." krytykuje Agnieszkę Kaczorowską
Była tancerka "Tańca..." krytykuje Agnieszkę Kaczorowską
Źródło zdjęć: © AKPA
Merlot
06.03.2024 17:31

Agnieszka Kaczorowska skrytykowała produkcję 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" za umieszczenie w roli jurora Tomasza Wygody. Głos w sprawie zabrała była tancerka programu Ewa Szabatin, która nie przebierała w słowach.

Za nami emisja pierwszego odcinka 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". W programie pojawił się nowy skład jury, do którego należą Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda. Choć od premiery nie minął jeszcze tydzień, to wokół programu już zaczęły pojawiać się kontrowersje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W ubiegłym tygodniu Agnieszka Kaczorowska wbiła szpilę Tomaszowi Wygodzie, który przyjął atrakcyjne dla niej stanowisko.

Afera wokół nowego składu jury w "Tańcu z Gwiazdami"

Jest to człowiek wywodzący się z innego stylu tańca, gdzie indziej działający. Wszyscy tancerze, żeby dowiedzieć się, kim jest, musieli go wygooglać, czyli jakby dla tancerzy towarzyskich, nie jest autorytetem - powiedziała w wywiadzie dla Plotka.

W obronie Tomasza stanęli Rafał Maserak, który zarzucił Kaczorowskiej brak obycia oraz Iwona Pavlović. "Czarna Mamba" nie omieszkała wypomnieć Agnieszce, jak swego czasu niepochlebnie wypowiadała się zarówno o programie, uczestnikach oraz jurorach.

Była tancerka "Tańca z Gwiazdami" krytykuje zachowanie Agnieszki Kaczorowskiej

Jak podaje RadioZET, przysłowiową kropkę nad i postanowiła postawić była tancerka "Tańca z Gwiazdami". Ewa Szabatin, która występowała w kilku edycjach show, zdradziła, że miała przyjemność współpracować z Wygodą, co też wspomina bardzo pozytywnie. Ponadto tancerka w dosadnych słowach skrytykowała postawę Agnieszki i podzieliła się z nią radą.

Troszkę się wtrącę... Bo ktoś ma tzw. ból d*pki, bo nie dostał posady jurora… [...] Nigdy nie słyszałam, by Iwona wyśmiewała kogokolwiek w tym programie (a uwierzcie mi, byłam w kilku edycjach i oglądałam wszystkie edycje "Tańca z gwiazdami" w TV). Akurat Iwonka jest moim zdaniem najlepszym jurorem w tym programie od samego początku! [...] Przegrywać trzeba umieć z godnością. A po zachowaniu przegranych widać mistrza. PS. Aga przegrała walkę o stołek jurora… - cytuje jej słowa portal.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa Jastrząb Post FB
Grupa Jastrząb Post FB© Materiały prasowe
Ewa Szabatin
Ewa Szabatin© AKPA
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także