Widzowie ocenili nowe jury "Tańca z Gwiazdam". Opinie są jednoznaczne

Widzowie ocenili nowe jury "Tańca z Gwiazdam". Opinie są jednoznaczne

Odświeżony "Taniec z Gwiazdami" powrócił na antenę
Odświeżony "Taniec z Gwiazdami" powrócił na antenę
Źródło zdjęć: © AKPA
04.03.2024 13:50, aktualizacja: 04.03.2024 14:13

W niedzielny wieczór odbył się pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Obecna edycja tanecznego show uległa wielu zmianom, co nie umknęło uwadze telewidzów. Jak oceniają nowości?

"Taniec z Gwiazdami" powrócił na antenę po nieco ponad roku. Polsat od dawna zapowiadał, że nadchodząca edycja będzie wyjątkowa i przede wszystkim nieco odświeżona. Za nami premierowy odcinek, w którym na parkiecie wystąpili m. in. Roksana Węgiel, Maffashion, Maciej Musiał czy Dagmara Kaźmierska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Duże zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Co nowego czekało na fanów programu?

Rozpoczęta właśnie edycja "Tańca z Gwiazdami" to nie tylko nowi uczestnicy. Stacja zadbała o to, aby taneczne show stało na najwyższym poziomie. Przede wszystkim program nagrywany jest w nowym studio, co widać między innymi po układzie widowni czy wielkości sceny. Kto inny dba również o warstwę muzyczną i choreograficzną, zatem można stwierdzić, że jest to zupełnie nowy "Taniec z Gwiazdami". Nie można także zapominać o odświeżonym jury, w którym ze "starego składu" pozostała jedynie Iwona Pavlović. Wraz z nią popisy gwiazd oceniają Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak. Widzowie dali jasny sygnał, że zmiany w fotelach jurorskich wyszły jak najbardziej na plus.

"Przerwa wyszła na dobre. Super odświeżenie. Wspaniałe jury. Paczka zgranych znajomych. Dyskusje, uzupełnianie się, luzik, energia.", "Mega studio, mega jury, mega uczestnicy i ich poziom tańca i w końcu normalny dzień emisji! Brawo! Warto było czekać!" - dali znać fani programu na temat jury.

Widzowie o zmianach w "Tańcu z Gwiazdami". Mnóstwo komentarzy

Oczywiście po pierwszym odcinku odmienionego "Tańca z Gwiazdami" swoimi opiniami na temat programu podzielili się najwierniejsi fani. Co ciekawe zmiany wprowadzone przez twórców programu przypadły do gustu niemalże wszystkim komentującym.

"Super edycja! Bardzo mi się podobało! Chyba pierwszy raz od tych ostatnich sezonów nie było żadnych elementów programu, które przeszkadzałyby w odbiorze. Świetne dopracowanie!", "Poziom tej edycji niesamowity!!!", "Dzięki Panie Krzysztofie za udany Taniec z Gwiazdami i super że nikt nie odpada z programu widzimy się za tydzień" - podzielili się opiniami zadowoleni fani.

I choć rzadko się to zdarza, próżno szukać negatywnych opinii krytykujących premierowy odcinek "Tańca z Gwiazdami". To tylko potwierdza, że twórcy mocno przyłożyli się do przygotowania programu, a telewidzowie zatęsknili za tanecznym show Polsatu.

Anita Sokołowska podczas pierwszego występu w "Tańcu z Gwiazdami"
Anita Sokołowska podczas pierwszego występu w "Tańcu z Gwiazdami"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także