TYLKO U NAS! Dagmara Kaźmierska zrezygnuje z "Tańca z gwiazdami"? "Cały czas bolą mnie nogi"

TYLKO U NAS! Dagmara Kaźmierska zrezygnuje z "Tańca z gwiazdami"? "Cały czas bolą mnie nogi"

04.03.2024 13:30

Dagmara Kaźmierska ma poważne kłopoty ze zdrowiem. Po wypadku samochodowym w 2019 roku miała złamane obie nogi i lekarze nie gwarantowali jej, że kiedykolwiek będzie chodzić. Teraz wyznała, czy zrezygnuje z programu.

Dagmara Kaźmierska zdobyła w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" 17 punktów. Celebrytka podczas treningów musiała pokonać ogromne trudności. Mimo problemów z nogami, które kilka lat temu złamała w wypadku, Kaźmierska nie poddała się ani na minutę.

Dagmara Kaźmierska zatańczyła w "Tańcu z gwiazdami"

Czy 17 punktów za walca wiedeńskiego satysfakcjonuje Dagmarę?

Ja lubię siódemkę, bo to data urodzenia mojego Conanka. 1 +7 to 8 na farta, na bogactwo, to jest dobry numer. Ja jestem zadowolona. Gdyby było czterdzieści, też by było fajnie, jest 17 - też się trzeba cieszyć.

Dlaczego Dagmara zadedykowała występ swojej babci? To była wyjątkowa dedykacja, którą zauważyli widzowie.

Ona kochała ten program, ale jej już z nami nie ma. To też jest taniec dla mojego doktora, bo gdyby nie on, to mnie by tu nie było oraz dla wszystkich - dla mojej rodziny, dla przyjaciół i dla was drodzy Państwo. Wszystko można - zdradziła gwiazda.

Co ze zdrowiem Dagmary Kaźmierskiej?

Minęło już niemal pięć lat od wypadku, w którym wzięła udział Kaźmierska. Długo dochodziła do siebie, nie wiadomo było, czy będzie chodzić. Czy podczas treningów do "Tańca z gwiazdami" musiała pokonywać jakieś bariery?

Przecież o to chodzi w tym życiu, że musimy iść coraz wyżej, a nie niżej. Cały czas bolą mnie nogi i nie przestają boleć. Biorę bardzo silne medykamenty i dzisiaj jak na złość miałam wszystko rozcieńczone, żeby wziąć to na 2 godziny przed tańcem i finalnie nie wzięłam.

Czy w grę wchodzi rezygnacja z programu przez Dagmarę Kaźmierską? Czy celebrytka w ogóle rozważa taką opcję, gdyby zdrowie nie pozwalało jej kontynuować treningów?

No jeszcze nie, jak będzie bardzo źle, to zobaczymy, ale nie chciałabym tego ze względu na Marcina.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny taniec Dagmary.

Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem zdobyli 17 punktów za walca wiedeńskiego
Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem zdobyli 17 punktów za walca wiedeńskiego © fot. Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także