Kaźmierska zaprosiła Hakiela na ślub. Zdradziła jego plany co do Dominiki? "Wiem coś więcej"

Kaźmierska zaprosiła Hakiela na ślub. Zdradziła jego plany co do Dominiki? "Wiem coś więcej"

24.02.2024 19:55

Dagmara Kaźmierska zaprosiła Marcina Hakiela na swój ślub. Wygląda na to, że ich współpraca na parkiecie układa się lepiej, niż przypuszczano. Czyżby królowa życia niechcący wygadała się co do planów swojego tanecznego partnera?

Trwają przygotowania do pierwszego tańca w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jedną z par, ktore zobaczymy w tej odsłonie stanowi duet - Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Krążyły pogłoski, że tancerz nieszczególnie cieszy się na tę współpracę, jednak Dagmara szybko udowodniła, że to jedynie plotki.

Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska ostro trenują do "Tańca z Gwiazdami"

Jak trenuje Dagmara i czy Marcin jest zadowolony ze swojej kursantki? Odpowiedź tancerza zaskoczyła reporterkę Jastrząb Post, która przeprowadziła wywiad z parą.

Bardzo dobrze, królowa trenuje bardzo dobrze i ma dobrą kondycję, lepszą ode mnie. Jak tańczymy cały układ już, to ja na końcu padam i sapie, ale Dagmara kocha to moje sapanie - wyznał.

Dagmara ma za sobą operację. Marcin podkreśla, że treningi są dostosowane to możliwości ruchowych Dagmary.

Układ jest dopasowany do tych ograniczeń (...) nie mamy taryfy ulgowej. (...) Nie ma tak, że jest jakaś scenka rodzajowa, czy przyaktorzymy coś. Tutaj jest prawdziwy taniec i w sumie ja też wróciłem do tego programu, żeby właśnie tańczyć i razem z Dagmarą tak podchodzimy, że jak już stajemy na parkiecie to po to, żeby tańczyć - wyjaśnił.

Kto będzie kibicował Marcinowi i Dagmarze w "Tańcu z Gwiazdami"?

Nasza reporterka zapytała także o to, kogo z bliskich Dagmary i Marcina możemy spodziewać się na widowni.

Ja zaprosiłem swoją ukochaną - Dominikę i ona pewnie weźmie przyjaciółkę oraz moje dzieci na widownię "Tańca z gwiazdami" - powiedział.

Ze strony Dagmary będzie Conan z Ewą, Zuzia i Marta oraz przyjaciółki. Ponadto Dagmara chciałaby żeby był obecny także jej doktor z żoną - najlepiej na finałowym odcinku.

Co łączy Marcina Hakiela z Dominiką?

Karolina Motylewska nie mogła nie zapytać też o to, kim tak naprawdę dla Marcina jest Dominika. Ukochana, a może narzeczona?

Ukochana - odpowiedział Marcin.

Dagmara od razu się wtrąciła. Czyżby wiedziała więcej od nas?

Niech będzie ukochana, chociaż ja już wiem coś więcej na ten temat - powiedziała Dagmara.

Ślub Dagmary Kaźmierskiej. Zaprosiła Marcina Hakiela?

Dagmara ma teraz sporo na głowie, bo poza udziałem w show planuje także ślub. Podobno Marcin przygotowuje ją do pierwszego tańca! Czy zaprosi go na uroczystość?

To już jest obgadane. Hakiel uczy mnie pięknego pierwszego tańca i będzie u mnie na ślubie i ja chyba u niego też. Mam nadzieję, że nie tylko powie to "pod kamerę" że będę - wyznała rozetuzjazmowana Dagmara.

Marcin potwierdził i jest przekonany, że gdyby nie dał Dagmarze zaproszenia na ślub to i tak by wtargnęła na ceremonię. Dagmara stwierdziła, że jest już wpisana w rodzinę - czy Marcin tego chce, czy nie.

Kibicujecie im?

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także