"Chłopaki do wzięcia" są reżyserowane? Uczestniczka zdradziła prawdę

"Chłopaki do wzięcia" są reżyserowane? Uczestniczka zdradziła prawdę

Asia z "Chłopaków do wzięcia" (fot. Facebook)
Asia z "Chłopaków do wzięcia" (fot. Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook
27.09.2023 12:05, aktualizacja: 27.09.2023 12:28

Czy program Polsatu "Chłopaki do wzięcia" jest reżyserowany? Joanna Wielocha rzuciła nowe światło na tę kwestię.

"Chłopaki do wzięcia" to program, który od lat jest emitowany przez telewizję Polsat. Ukazuje losy grupy bohaterów i bohaterek z prowincjonalnych miejscowości, którzy marzą o jednym – znalezieniu prawdziwej miłości.

Polsat od samego początku konsekwentnie przedstawia format jako dokument. Czy jednak tak jest naprawdę? Wypowiedź jednej z jego bohaterek każe myśleć, że poszczególne sceny są reżyserowane.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Chłopaki do wzięcia" są reżyserowane?

Joanna Wielocha, czyli wieloletnia partnerka Ryśka Szczeny, "zabłysnęła" niegdyś sugestią, że może być w ciąży, ponieważ... boli ją ząb. Asia pojawiła się na kanale Boro w serwisie YouTube, gdzie powiedziała, że tę kwestię kazali jej powiedzieć producenci.

Telewizja mi kazała tak powiedzieć o tym zębie. My realizujemy w kontraście z "Kiepskimi" i tam u nich jest śmiesznie, a u nas było smutno i ponuro. […] A tak naprawdę wyszłam na idiotkę, a nią nie jestem – zdradziła kobieta.

Oczywiście nie oznacza to, że cały program jest reżyserowany, choć i tak stanowi to mocną poszlakę świadczącą na jego niekorzyść. Z drugiej strony – wypowiedź Asi była kompromitująca, więc nie byłoby specjalnym zaskoczeniem, gdyby zrzucając odpowiedzialność na producentów, chciała się "wybielić".

Kiedy premiera nowego sezonu "Chłopaków do wzięcia"?

Fani "Chłopaków..." mają powód do zadowolenia. Portal Eska.pl podał, że najprawdopodobniej już w październiku zobaczymy najnowszy, 24. sezon produkcji. Już nie możecie się doczekać premierowych odcinków?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także