"Chłopaki do wzięcia". Stefan poznał prawdę o ciąży Aldony. Nie tego się spodziewał

Stefan i Aldona, "Chłopaki do wzięcia"
Stefan i Aldona, "Chłopaki do wzięcia"
Źródło zdjęć: © Facebook | Chłopaki do wzięcia

17.10.2023 13:19, aktual.: 19.10.2023 07:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Chłopaki do wzięcia". Stefan poznał szokującą prawdę na temat ciąży Aldony. Okazało się, że jego była partnerka nie do końca zachowywała szczerość.

Akcja w Chłopakach do wzięcia nabiera coraz szybszego tempa. W programie śledzić możemy losy singli po przejściach, którzy starają się odnaleźć prawdziwą miłość. Na drodze jednak stawać im będą rozmaite przeszkody, o czym niedawno miał okazję przekonać się Stefan.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Hyży o zdrowiu i operacji

Stefan poznał prawdę o ciąży Aldony

Wierni widzowie programu z pewnością pamiętają oświadczyny Stefana. Mężczyzna postanowił podarować pierścionek zaręczynowy swojej ówczesnej ukochanej, Aldonie. Jednym z powodów miała być ciąża, o której kobieta powiadomiła go wcześniej. Para jednak rozstała się po jakimś czasie.

Stefan postanowił jednak podzielić się z widzami nieznanym wcześniej szczegółem na temat jego związku z Aldoną. Jak się okazuje, został on przez nią zmanipulowany.

Chciałem iść do ginekologa z nią i niech teraz powie: kiedy jesteś w ciąży, kiedy zaszłaś w ciążę, żeby wszystko mi powiedział. To zaczęła znowu kręcić, że teraz nie ma czasu, teraz nie idzie, teraz coś tam, aż w końcu ja już sam załatwiłem tego ginekologa - powiedział.

W końcu jednak udało mu się zmusić Aldonę do wizyty. Diagnoza ginekologa sprawiła, że oniemiał.

Ciąży nigdy nie było

Stefan dopiero wtedy dowiedział się, że tej ciąży nigdy nie było. Lekarz potwierdził obawy mężczyzny. Opowiadając o tym, nadal wydawał się być zszokowany kłamstwem Aldony.

No i ja miałem takie łzy w oczach, a ona też. (...) Ja nie wiem, co ty kobieto myślałaś? Jak ja sobie tym zasłużyłem? - pytał zrozpaczony.

Oglądacie Chłopaków do wzięcia?

Zobacz także