Cichopek i Kurzajewski usunięci z grafiku. Nagła decyzja przed wyborami

Cichopek i Kurzajewski usunięci z grafiku. Nagła decyzja przed wyborami

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (fot. KAPiF, Instagram)
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © KAPiF, Instagram
18.10.2023 14:51

Cichopek i Kurzajewski zostali wycofani z grafiku "Pytania na śniadanie" jeszcze przed wyborami. Co było powodem tej niespodziewanej decyzji?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są partnerami zarówno w życiu, jak i na ekranie. Para prowadzi wspólnie Pytanie na śniadanie na antenie TVP2, jak mogli już jednak zauważyć widzowie, nie pojawia się na ekranie od miesiąca. Co stoi za tą decyzją?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kwaśniewska o swoim ojcu

Cichopek i Kurzajewski wykreśleni z grafiku programu

Obserwujący Cichopek i Kurzajewskiego na Instagramie śledzić mogli ich wspólną podróż do Szkocji, gdzie spotkali się z bratem aktorki. Wszystko wydawało się być w porządku, jednak w świetle ich długiej nieobecności niektórzy fani zaczynali wysuwać podejrzenia.

Okazało się, że para została usunięta z grafiku na swoje własne życzenie. Do wytłumaczenia dotarł Fakt. Informator przekazał dziennikowi zakulisowe informacje. Powodem zniknięcia "Kurzopków" miały być... wybory parlamentarne.

Poprosili o przesunięcie ich dyżuru. Niektórzy zaczęli mówić, że się przyczaili i nie chcieli prowadzić programu tuż przed wyborami - czytamy.

Para prezenterska wróci

Osoba, z którą skontaktował się Fakt, uspokaja - Cichopek i Kurzajewski powrócą na ekrany bardzo szybko. Według tego, co powiedziała, ma to nastąpić już 19 października (nawet pomimo faktu, że wpisani są dopiero od 23 października).

Oczekiwaliście tego powrotu?

Zobacz także