Co dalej z karierą Magdaleny Ogórek? Była gwiazda TVP zabrała głos

Co dalej z karierą Magdaleny Ogórek? Była gwiazda TVP zabrała głos

Magdalena Ogórek o powrocie do telewizji
Magdalena Ogórek o powrocie do telewizji
Źródło zdjęć: © KAPiF
25.02.2024 07:29

W ostatnich latach Magdalena Ogórek była jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Współprowadziła między innymi kontrowersyjny program "W tyle wizji". Po zmianach w TVP rozstała się ze stacją. Teraz odpowiedziała, czy planuje wrócić do pracy w telewizji.

Magdalena Ogórek swoją karierę rozpoczynała w polityce. W 2015 roku startowała z ramienia SLD wyborach prezydenckich, w których zdobyła nieco ponad 2 proc. Po wyborach związała się z mediami, a konkretnie z TVP, gdzie między innymi prowadziła "O co chodzi" oraz "Studio Polska". Najwięcej mówiło się jednak o "W tyle wizji", w którym występowała wspólnie z Jarosławem Jakimowiczem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magdalena Ogórek w TVP. Straciła pracę

Na samym początku trzęsienia ziemi w Telewizji Polskiej pracę stracili dziennikarze i prezenterzy, którzy zaangażowani byli politycznie. Ogórek mocno związana była z ówczesną władzą, krytykując na każdym kroku opozycję. Nic więc dziwnego, że kiedy doszło do roszad w zarządzie, wszystkie jej programy w TVP Info zostały zdjęte z anteny, a ona musiała zniknąć ze stacji. Pożegnała się również z pracą w rozgłośniach radiowych, Radiem Opole, PIK czy Koszalin.

Powrót Magdaleny Ogórek do telewizji możliwy? "Jestem zatrzymywana przez widzów"

Bez wątpienia życie zawodowe Magdaleny Ogórek mocno zmieniło się po stracie władzy przez PiS. Dziennikarka pożegnała się z wieloma projektami telewizyjnymi i teraz rzadko można zobaczyć ją na szklanym ekranie. Jak sama odpowiedziała w wywiadzie dla Wirtualnych Mediów, na ten moment sama nie wie, czy wróci do mediów. Dodaje, że cały czas fani zatrzymują ją na ulicy, pytając o powrót do pracy.

- Mam wielki szacunek do widzów i dlatego tak wiele czasu zajmuje mi podjęcie decyzji. Od 2015 roku, czyli od kampanii prezydenckiej prawie codziennie oglądam swoją twarz we wszystkich wiodących mediach w Polsce, w tym w internecie. Od dziewięciu lat towarzyszy mi ogromne zainteresowanie - dodała w rozmowie z wirtualnemedia.pl Ogórek.

Magdalena Ogórek nie wie czy wróci do pracy w telewizji
Magdalena Ogórek nie wie czy wróci do pracy w telewizji© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także