Co z rolą Małgorzaty Sochy w "Przyjaciółkach"? Aktorka dostała rolę w innym serialu

Małgorzata Socha odejdzie z "Przyjaciółek"?
Małgorzata Socha odejdzie z "Przyjaciółek"?
Źródło zdjęć: © Instagram

17.05.2024 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dopiero co z "Przyjaciółkami" pożegnała się Anita Sokołowska, a tu takie wieści o innej aktorce. Małgorzata Socha będzie grać w innym serialu Polsatu. Co z jej dotychczasową rolą?

"Przyjaciółki" to serial, który emitowany jest na ekranach telewizji Polsat już od 12 lat! Nic dziwnego, że fani zżyli się z bohaterkami tasiemca i bardzo przeżyli odejście Anity Sokołowskiej, która grała Zuzę. Teraz w niepewności trwają fani Małgorzaty Sochy, która dostała rolę w nowym serialu. Co z jej rolą Ingi?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Socha dostała rolę w nowym serialu

Małgorzata Socha od lat jest twarzą "Przyjaciółek", choć gra także w serialu "Na Wspólnej". Teraz otrzymała nową rolę w serialu, który niedługo pojawi się w Polsacie. O czym opowiada "Powrót do życia"?

Najnowsza produkcja Polsatu to adaptacja brytyjskiej serii o nazwie "Back to Life", nominowanej między innymi do nagrody Emmy. Opowiada historię Mai, która po spędzeniu ponad 20 lat w więzieniu za zamordowanie szkolnej przyjaciółki wraca do rodzinnego miasteczka. Wkrótce okazuje się, że nic nie jest takie proste i oczywiste, na jakie wygląda. Życie na wolności, znalezienie pracy, relacje z rodzicami, przyjaciółką, byłym chłopakiem, a już na pewno - popełniona przez nią zbrodnia. (...) "Powrót do życia" to mroczna i jednocześnie zabawna, na wskroś prawdziwa, ale też absurdalna historia o drugiej szansie od losu, wybaczeniu i małych rzeczach, które urastają do rangi marzeń - można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Polsatu.

Co to oznacza dla fanów Małgosi? Czy aktorka zrezygnuje z roli Ingi?

Małgorzata Socha pogodzi kilka ról?

Praca nad serialem to z pewnością wyczerpująca praca, a w dodatku zobowiązanie na dość długi czas. Czy Małgorzata Socha pogodzi wszystkie role, czy jednak nie da rady żonglować dniami pracy na planie i będzie musiała pożegnać się z jedną z bohaterek, które kreuje?

Na razie Małgosia nie przekazała żadnych niepokojących informacji. Wręcz przeciwnie, dzieli się zdjęciami z planów produkcji, w których występuje. Najwidoczniej jest w stanie pogodzić wszystkie te zobowiązania, by dać swoim fanom możliwość podziwiania się w kilku serialach jednocześnie.

Małgorzata Socha na planie "Przyjaciółek"
Małgorzata Socha na planie "Przyjaciółek"© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także