Conan Kaźmierski już tak nie wygląda. Jedno spojrzenie i wiadomo, co zmienił

Conan Kaźmierski już tak nie wygląda. Jedno spojrzenie i wiadomo, co zmienił

Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski
Źródło zdjęć: © Instagram
28.11.2023 16:25

Conan Kaźmierski udał się do salonu fryzjerskiego i zdecydował na metamorfozę. Jak teraz wygląda syn Dagmary?

Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" ma jedno dziecko. Conan Kaźmierski sporadycznie występował z nią na antenie TTV. Zrezygnował z tego, by skupić się na studiach medycznych. Na co dzień wspiera go ukochana – Ewa.

Matka chętnie opowiada o tym, jak syn radzi sobie z nauką. Zawsze go zachwala. Temat edukacji jest zresztą również obecny na jego kanałach w mediach społecznościowych. Niegdyś wyjawił w nich, że tak bardzo zależało mu na tym, by dotrzeć do szpitala na praktyki, że wsiadł na rower z uszkodzoną tylną oponą.

Ja już szczęśliwy, bo po praktykach w szpitalu z rańca. Mam nadzieję, że się nie spóźnię na psychologię zaraz, ale co wam chciałem pokazać, to jak musiałem dzisiaj z rana jechać do szpitala. Przednia opona no w miarę, ale i tak tragedia, a tylna? Dętka kompletna. Jeszcze zajechałem na stację z rana, ale wentyl był nie tej wielkości. Poza tym się spieszyłem, bo bym się spóźnił, co na szczęście się nie stało. Ja się nie spóźniam – opowiadał podekscytowany za pośrednictwem InstaStories.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Conan Kaźmierski przeszedł metamorfozę

Syn nieformalnej "królowej życia" przez ostatnie tygodnia zapuszczał włosy, by móc pochwalić się imponującą grzywkę. W drugiej połowie listopada znów zdecydował się na metamorfozę. Fryzjer wygolił mu boki i skrócił górę włosów. Jak podoba się Wam jego przemiana? Najnowsze zdjęcie Conana zobaczycie poniżej.

Conan Kaźmierski ma nową fryzurę
Conan Kaźmierski ma nową fryzurę© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także