Conan Kaźmierski na randce. Maksymalnie rozpieszcza dziewczynę

Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski
Źródło zdjęć: © Instagram

17.11.2023 21:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Conan Kaźmierski zabrał swoją dziewczynę Ewę na randkę. Zadowolona kobieta pokazała zdjęcie z obfitej kolacji.

Conan Kaźmierski to jedyny syn Dagmary z "Królowych życia", czyli nieemitowanego od wielu miesięcy reality show z repertuaru stacji TTV. Młodemu mężczyźnie udało się zdobyć popularność, mimo że raczej nieczęsto gościł na ekranie.

Followersi, których ma całkiem sporo, bo ponad 200 tys., mogą śledzić na Instagramie jego postępy w karierze naukowej. Kaźmierski studiuje medycynę i marzy o tym, żeby pewnego dnia zostać lekarzem. Jak mu idzie? Matka twierdzi, że znakomicie.

Nie wiem, skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. (…) Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi – i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem – powiedziała Dagmara dla Party.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Conan Kaźmierski zabrał dziewczynę na randkę

Na co dzień w nauce wspiera Conana jego partnerka, Ewa. Dziewczyna jest daleka od angażowania się w show-biznes. Podobnie jak ukochany, studiuje medycynę. W piątek 17 listopada piękność pokazała, jak spędza wieczór. Kaźmierski zabrał ją na randkę do restauracji, gdzie zamówili obfite posiłki: frytki, burgery, steki.

Conan Kaźmierski na randce
Conan Kaźmierski na randce© Instagram

Kim jest partnerka Conana Kaźmierskiego?

O Ewie wiadomo bardzo niewiele. Dagmara w rozmowie z Jastrząb Post podkreśliła, że młoda kobieta jest skromna i że nie zależy jej na popularności.

Ten świat jest bardzo drapieżny. Tu trzeba się rozpychać rękami i nogami. Ona nie ma w ogóle parcia. Ona ma inne priorytety w życiu. To nie jest pusta lala, która chce być w telewizji ponad wszystko. To jest bardzo wartościowy człowiek. Ona wiedziała kim ja jestem, znała mnie, ale o dziwo nie była mną przerażona aż tak bardzo – ujawniła.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także