Conan Kaźmierski nie wiedział, że jego mama jest w więzieniu. Tylko nam wyjawił, co mówiła mu rodzina

Conan Kaźmierski nie wiedział, że jego mama jest w więzieniu. Tylko nam wyjawił, co mówiła mu rodzina

04.03.2024 17:44

Conan Kaźmierski, syn Dagmary, udzielił wywiadu Jastrząb Post. Zapytaliśmy go o czasy dzieciństwa. "Ja wspominam wszystko dobrze, w kolorowych barwach" – rozpoczął. Nie zabrakło trudnego dla niego wątku.

Dagmara Kaźmierska ma jednego syna. Jest nim Conan, który nie miał łatwych początków. Gdy był dzieckiem, jego mama trafiła do więzienia, gdzie spędziła 14 miesięcy. Na szczęście chłopak przezwyciężył trudności. Dziś jest studentem medycyny i sporadycznie towarzyszy matce w programach telewizyjnych.

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska miała okazję porozmawiać z Conanem Kaźmierskim na planie programu "Taniec z Gwiazdami". Dagmara uczestniczy w nim u boku znanego tancerza i celebryty – Marcina Hakiela.

Conan Kaźmierski wspomina czasy dzieciństwa

Karolina zapytała Conana o to, jak wspomina czasy dzieciństwa.

Ja wspominam wszystko dobrze, w jasnych barwach. Jeśli chodzi o najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa, to bardzo się cieszyłem, jak mama wyszła z więzienia. Ale może to nie jest najszczęśliwsze wspomnienie... To znaczy – jest, ale jednak kojarzy się ze złą sytuacją. A tak, to ja miliony pięknych wspomnień – wyznał mężczyzna.

Conan Kaźmierski o pobycie Dagmary w więzieniu

Jak Conan radził sobie, gdy jego mama przebywała w więzieniu?

Dawałem radę. Na początku w ogóle nie wiedziałem, że jest w więzieniu. Rodzina mnie tak zwodziła. Mówili, że mama jest na wakacjach itd. Ale jak się dowiedziałem, przyjąłem to na klatę – zapewnił.

Conan, podobnie jak Dagmara, stale powiększa grono odbiorców. Na Instagramie jego profil śledzi ponad 225 tys. osób. Kto wie, może również i on podbije show-biznes?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także