Córka Zygmunta Chajzera zachwyca urodą. Pokazała zdjęcia z wakacji

Córka Zygmunta Chajzera zachwyca urodą. Pokazała zdjęcia z wakacji

Córka Zygmunta Chajzera to prawdziwa piękność
Córka Zygmunta Chajzera to prawdziwa piękność
Źródło zdjęć: © AKPA
01.05.2024 16:08, aktualizacja: 01.05.2024 16:35

Zygmunt Chajzer przez lata brylował na salonach polskiego show-biznesu. Pasją do telewizji zaraził syna Filipa, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Mało kto wie, że prezenter ma też córkę. Weronika w przeciwieństwie do swojego brata nie zdecydowała się jednak na karierę w show-biznesie.

Zarówno Filip, jak i Weronika Chajzer mogli spróbować swoich sił w telewizji. W końcu swego ich ojciec był jednym z najpopularniejszych prezenterów, mając szerokie kontakty. Prowadził legendarne "Idź na całość" czy "Chwilę prawdy". Wystąpił także w "Tańcu z gwiazdami", co po dokładnie 15 latach powtórzył jego syn. I choć Filip Chajzer zdecydował się podążyć drogą ojca, radząc sobie przed kamerą naprawdę dobrze, to Weronika stroni od mediów, pokazując się na salonach tylko przy większych okazjach i to oczywiście wspólnie z bratem czy ojcem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zygmunt Chajzer zaszczepił w córce miłość do sportu. Razem trenują

Zygmunt Chajzer nie ukrywa, że jest wielkim fanem siatkówki. Sam kiedyś grał, mając nawet epizod w reprezentacji Polski juniorów. Pasję do sportu zaszczepił w Weronice, która przez lata próbowała swoich sił w wielu dyscyplinach. Uprawiała pływanie, jazdę figurową na lodzie, a także wspomnianą siatkówkę, z którą również związała się na dłużej. Do dziś na social mediach rodziny Chajzerów można znaleźć zdjęcia ze wspólnych, rodzinnych pojedynków siatkówki plażowej.

Najpierw było pływanie, potem jazda figurowa na łyżwach, jak je zakładała, to miała prawie dwa metry wzrostu, bo Weronika jest wyższa ode mnie, ma około 1.86 wzrostu. W siatkówce grała w pierwszej lidze, co uważam za duży sukces - opowiedział w "Fakcie"Zygmunt Chajzer.

Tak dziś wygląda Weronika Chajzer. Podobna do ojca?

Córka Zygmunta Chajzera ma dziś 34 lata i najprawdopodobniej na co dzień pracuje w marketingu. Prężnie działa w social mediach, gdzie można znaleźć mnóstwo jej zdjęć z podróży, ale też rodzinnego domu. Właśnie z nich można dopatrzyć się dużego podobieństwa Weroniki do swojej mamy Doroty. Obie panie zachwycają urodą - mają długie i bujne blond włosy oraz mogą pochwalić się idealną sylwetką!

Tak dziś wygląda córka Zygmunta Chajzera, Weronika
Tak dziś wygląda córka Zygmunta Chajzera, Weronika© fot. Instagram
Weronika Chajzer na wakacjach.
Weronika Chajzer na wakacjach.© Instagram.com
  • Weronika Chajzer zachwyca figurą.
  • Weronika Chajzer zachwyca figurą.
  • Weronika Chajzer zachwyca figurą.
[1/3] Weronika Chajzer zachwyca figurą.Źródło zdjęć: © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także