Zygmunt Chajzer o swoim synu. Poprowadzą razem "Idź na całość"?

Zygmunt Chajzer o swoim synu. Poprowadzą razem "Idź na całość"?

30.03.2024 19:10, aktualizacja: 30.03.2024 19:49

Coraz głośniejsze są plotki o powrocie kultowego teleturnieju "Idź na całość" na antenę Polsatu. Czy Zygmunt Chajzer wróci do roli prowadzącego? A może poprowadzi program ze swoim synem, Filipem?

Zygmunt Chajzer jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Widzowie go uwielbiają i chętnie obejrzeliby nowe odcinki teleturnieju "Idź na całość". Czy wiadomo, jakie są plany stacji wobec tego formatu? A może zapadła już decyzja o prowadzących teleturniej? Czy plotki o tym, że Filip Chajzer prowadziłby ten program ze swoim ojcem, są prawdziwe?

Zygmunt Chajzer o swoim synu

Filip Chajzer swoją karierę przez długi czas wiązał z TVN. W 2023 odszedł jednak z tej stacji, a potem pojawił się w Polsacie, w programie "Taniec z gwiazdami". Choć odpadł w czwartym odcinku, świetnie bawił się przez kilka tygodni. Co Zygmunt Chajzer sądzi o tej zmianie w życiu swojego syna?

Zdecydowanie tak. Występuje w najbardziej popularnym programie rozrywkowym w Polsce.

Czy Zygmunt Chajzer wróci do "Idź na całość"?

Wiele stacji przywraca programy sprzed lat. Nie da się zaprzeczyć, że "Idź na całość" należał do jednych z najbardziej lubianych programów. Czy Zygmunt Chajzer wie coś o powrocie Polsatu do tego formatu? A czy on sam chętnie nadal rozdawałaby Zonki"?

Ja bym się bardzo ucieszył. Na razie konkretów brak, czekamy, co się wydarzy. Uważam, że byłoby super, gdybym poprowadził go z synem. Stacja Sat 1 wróciła po wielu latach do tego programu z dużym sukcesem. Więc myślę, że odniósłby sukces na fali sentymentu, pięknych wspomnień. Wielu ludzi podchodzi do mnie i wspomina czas, gdy ten program był w emisji. I myślę, że te wspomnienia mają swoją siłę przebicia.

Pamiętacie "Idź na całość"?

AKPA
AKPA© AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także