Czy Agnieszka Kaczorowska chciałaby ponownie zatańczyć na parkiecie "Tańca z gwiazdami"?

21.11.2023 11:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kaczorowska ponownie w "Tańcu z gwiazdami"? Odpowiedziała jasno.

Czy Agnieszka Kaczorowska chciałaby powrócić na parkiet TzG lub do specjalnej edycji TzG? Zapytaliśmy ją o to podczas jednego z wywiadów.Jesteście fanami Agi?

Agnieszka Kaczorowska o "Tańcu z Gwiazdami"

Czy chciałaby zatańczyć jescze na parkiecie TzG?

Słyszałam z różnych źródeł i czytałam. Na ten moment nie wyobrażam sobie wrócić na salę treningową na 7 dni w tygodniu przy dwójce dzieci, przy moim trybie życia, przy moim biznesie i przy tylu projektach w których biorę udział. Na ten moment sobie tego nie wyobrażam - zaczęła.

Miłość do tańca nie pozwala jej jednak tak do końca o nim zapomnieć.

Aczkolwiek przygotowywaliśmy ten pokaz z Michaelem Danilczukiem z którym znam się od dziecka, bo tańczyliśmy razem w klubie od małego i znowu nam się te drogi zeszły i tak sobie trenowaliśmy i było tak fajnie na maksa potańczyć, bo to rzeczywiście jest nasza pasja, dawało mi to dużo radości. I pojawia się z tyłu głowy taka myśl, że fajnie byłoby znowu potańczyć. A czy to jest do zrobienia? O tej edycji All Stars zupełnie nie myślałam. Natomiast gdy myślę o tańcu w perspektywie normalnej edycji TzG, to gdy pomyślę o wchodzeniu w te same buty względem nowych wyzwań związanych z tańcem to uważam, że jednak te nowe wyzwania bardziej mnie ciągną - powiedziała nam.

Agnieszka Kaczorowska jako jurorka w "Tańcu z gwiazdami"?

Czy Aga chciałaby być jurorką?

To byłoby genialne wyzwanie. Bardzo bym chciała spróbować czegoś nowego w oparciu o swoje doświadczenie. A co będzie? To nie jest ode mnie zależne. Lubię też działać w polu wpływów. Tu mogę marzyć, fajnie by było, a tu robię swoje, a co będzie to będzie - wyznała.

Czy dogadałaby się z innymi jurorami?

Ja mam troszeczkę odmienne zdanie, co zresztą często brzmiało na moim Instagramie, bo komentowałam parę edycji i wielokrotnie nie zgadzałam się nawet z taką ikoną, jaką jest Iwona Pavlović, którą bardzo szanuję i pozdrawiam - mówiła nam.

Co Agnieszka sądzi o Iwonie Pavlović?

Jest człowiekiem tańca, jest kobietą, która bardzo dużo osiągnęła, zna się na tym, a jednocześnie możemy się nie zgadzać. Też czas płynie, są różne nowe nurty w niektórych rzeczach, więc idąc z duchem czasu mogę mieć czasem odmienną opinię. A polemika z ludźmi, którzy nie doświadczyli tańca w żaden sposób... Cóż, inaczej na to patrzymy - podsumowała.

Jesteście fanami Agi?

  • scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK: Inauguracja studiotanca.pl Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli, , fot. Podlewski/AKPA
listopad 2023, studiotanca.pl, Agnieszka Kaczorowska-Pela
  • scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
Halloween, październik 2023, sesja, Agnieszka Kaczorowska-Pela
  • scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
jesienna ramówka TVP, ramówka, tvp, konferencja, Agnieszka Kaczorowska-Pela
  • Scena Relax - konferencja ramówkowa, Scena Relax, Agnieszka Kaczorowska-Pela
  • scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
Event Marella, Marella, październik 2023, makijaż, damskie, biżuteria, total look, Agnieszka Kaczorowska-Pela
[1/5] scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK: Inauguracja studiotanca.pl Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli, , fot. Podlewski/AKPA listopad 2023, studiotanca.pl, Agnieszka Kaczorowska-PelaŹródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także