Czy aktorzy "Klanu" rzeczywiście nie dostają wypłat? Sylwia Wysocka postawiła sprawę jasno

10.06.2024 12:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Wysocka niedawno wróciła na plan "Klanu". W mediach pojawiają się plotki, że aktorzy kultowej produkcji TVP nie otrzymują swoich wynagrodzeń. Co na ten temat powiedziała Sylwia?

Sylwia Wysocka ma na koncie dziesiątki ról w znanych polskich produkcjach. Ostatnio ponownie pojawiła się w "Klanie", ale i także w "Na Wspólnej". W rozmowie z Jastrząb Post wypowiedziała się na temat zarobków w TVP.

Sylwia Wysocka o zarobkach aktorów z serialu "Klan"

Jakiś czas temu Sylwia Wysocka po raz kolejny pojawiła się w "Klanie". Czy to prawda, że aktorzy nie dostają wynagrodzenia za pracę w serialu TVP1?

Może koledzy, którzy mają tam zdjęcia codziennie, czy co drugi dzień, być może mają jakieś problemy. Były przecież pomysły, żeby telewizja publiczna w ogóle była zlikwidowana, ale z tego, co słyszałam, to jednak pozostaje. Moim zdaniem absolutnie powinna być i kształtować gusta publiczności. Myślę, że teraz, jeśli już wiemy, że TVP zostanie, to nie będzie żadnych problemów z wypłatami. I tak życzę kolegom i sobie.

Czy Sylwia Wysocka otrzymuje wynagrodzenie za pracę w TVP?

A czy Sylwia Wysocka kiedykolwiek miała problem z wynagrodzeniem za pracę na planie "Klanu"?

Nie miałam problemu. W tych prywatnych telewizjach jak Polsat czy TVN wynagrodzenie wypłacane jest bardzo szybko. W TVP różnie bywa. Ale jest. Nie zdarzyło mi się, aby mi nie wypłacono.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także