Czy Karol Strasburger planuje drugie dziecko? "Miłość ojcowska się potęguje"

Czy Karol Strasburger planuje drugie dziecko? "Miłość ojcowska się potęguje"

14.02.2024 20:59

Czy Karol Strasburger planuje drugie dziecko? Opowiedział nam o ojcostwie.

Karol Strasburger uczestniczył ostatnio w evencie parentingowym. Przypomnijmy, że gospodarz "Familiady" przez 32 lata tworzył szczęśliwe małżeństwo z Ireną Strasburger. Rozdzieliła ich śmierć ukochanej. Karol Strasburger ma teraz trzecią żonę. Pięć lat temu urodzila im się córeczka, Laura. Prezenter po raz pierwszy został ojcem, mając 72 lata. Nasza reporterka nie mogła nie zapytać, czy ma w planach drugie dziecko.

Czy Karol Strasburger planuje kolejne dziecko?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Karola Strasburgera o plany dotyczące kolejnego potomka. Czy prezenter ma takie?

- Nie, nie ma. Na to jestem już za dorosły, a poza tym, ten olbrzymi proces wychowania dziecka, bierzemy na siebie, nie posiłkujemy się nikim obcym, nianią czy ludźmi, którzy nam pomagają, poza przedszkolem, do którego dziecko chodzi, że nie wyobrażam sobie, że mógłbym tą samą energię, te same nieprzespane noce poświęcać jeszcze raz na kolejne dziecko - wyznał szczerze.

Karol Strasburger przyznał nam także, że mógłby o tym pomyśleć, gdyby był trochę młodszy.

- Może gdybym miał mniej lat. Chcę wystarczająco poświęcić ten czas jednemu dziecku, które jest fantastyczne, które uwielbiam, kocham, z miesiąca na miesiąc ta miłość ojcowska się potęguje, a nie myśleć np. że ja nie mam swojego życia. Ja chcę mieć życie dla tego dziecka, ale na razie wystarczy - podsumował.

Co wy na to?

Karol Strasburger z rodziną
Karol Strasburger z rodziną© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także