Dagmara Kaźmierska chce ODPAŚĆ z "TzG"?! Podała zaskakujący powód

Dagmara Kaźmierska chce ODPAŚĆ z "TzG"?! Podała zaskakujący powód

02.04.2024 16:36

Dagmara Kaźmierska otworzyła się w rozmowie z Jastrząb Post. Zasugerowała, że będąc w Warszawie, nie czuje się najlepiej. W związku z tym coraz intensywniej myśli o ew. powrocie do domu.

Udział Dagmary Kaźmierskiej w programie "Taniec z Gwiazdami" budzi wiele emocji. Jurorzy nierzadko nie zostawiają na niej suchej nitki. Gdy Ewa Kasprzyk obejrzała rumbę w jej wydaniu, grzmiała: "Początek był trochę jak z kabaretu, później wydawało mi się, że z powodzeniem mogłaś mieć tu rurę, może lepiej by ci poszło na rurze".

Dagmara Kaźmierska chce odpaść z "Tańca z Gwiazdami"

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska ma częsty kontakt z Dagmarą. Podczas jednego z ostatnich spotkań zapytała ją o to, jak podoba się jej w Warszawie. Jak się okazuje, gwiazda tak bardzo nie lubi pobytu w stolicy, że nie ma nic przeciwko temu, żeby odpaść z programu. Wtedy w końcu poczułaby ulgę.

Nie, ja nie lubię tego miasta. To jest piękne miasto, mam tu przyjaciół. Ale tu brakuje mi czasu. Chodzę spać o 4 nad ranem, ale ja lubię być u siebie. Tu nie ma nic z mojego domu, teraz sobie przywiozłam pościel. (...) Tu mam piękny apartament, ale tu nie ma nic mojego. Brakuje mi domu i źle się tu czuję. Jak odpadnę, to będzie ulga, bo wrócę do siebie – zdradziła.

Z kim tańczy Dagmara Kaźmierska?

Kaźmierska bryluje na parkiecie u boku doświadczonego tancerza – Marcina Hakiela. Duet łączą świetne relacje. W rozmowie z Plejadą celebrytka powiedziała, za co docenia swojego kolegę – jest tym spora doza cierpliwości: "Chwała mu za to".

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także