Dagmara Kaźmierska na specjalnych zasadach w "Tańcu z Gwiazdami". Bez tego nie mogłaby wystąpić

Dagmara Kaźmierska na specjalnych zasadach w "Tańcu z Gwiazdami". Bez tego nie mogłaby wystąpić

Dagmara Kaźmierska na specjalnych zasadach w "Tańcu z Gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska na specjalnych zasadach w "Tańcu z Gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA
16.02.2024 11:53

Niebawem rusza kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Jedną z uczestniczek będzie "Królowa życia", Dagmara Kaźmierska. Ze względu na swój stan zdrowia i przebyty wypadek będzie traktowana nieco inaczej w tanecznym show. Bez tego nie mogłaby wystąpić!

Dagmara Kaźmierska popularność zyskała dzięki programowi TTV, "Królowe życia". Widzowie polubili kontrowersyjną celebrytkę i nie przeszkadzał im nawet fakt, że została skazana prawomocnym wyrokiem za zmuszanie kobiet do prostytucji. Od niedawna ma swój program w Polsacie "Dagmara szuka męża", a w marcu stanie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Problemy zdrowotne Dagmary Kaźmierskiej. W "Tańcu z Gwiazdami" wystąpi w innych butach

Kilka lat temu Dagmara Kaźmierska doznała poważnego wypadku, w którym złamała nogi. Ma ogromne problemy ze stawami skokowymi i piętami, których sprawność jest niezwykle ważna podczas tańca. Dlatego też na stopach Dagmary nie zobaczymy szpilek przystosowanych do tańca, a buty na koturnach, które nieco odciążą jej kostki. W niedawnej rozmowie z "Faktem" opowiedziała, że ma problem z utrzymaniem równowagi, bo jedną nogę ma krzywą, drugą krótszą. Ponadto bardzo szybko puchną jej kostki i występ w klasycznych butach do tańca nie wchodzi w grę.

Szanse Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami". Jak wypadnie gwiazda "Królowych życia"?

Bez wątpienia przebyte złamania będą sporym utrudnieniem dla Dagmary. Ta jednak jest optymistycznie nastawiona i wierzy w swój sukces. W "Tańcu z Gwiazdami" wystąpi w parze z Marcinem Hakielem, który po latach wraca do tanecznego show i ma na koncie wygraną w parze z Kasią Cichopek. Tancerz również postanowił wypowiedzieć się na temat swojej nowej partnerki w programie. Zdradził, że celebrytka pięknie trzyma ramę, szybko się uczy i ma spory potencjał. Czy oznacza to, że mają szanse na wygraną?

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Jakie są szanse Dagmary Kaźmierskiej na zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami"?
Jakie są szanse Dagmary Kaźmierskiej na zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami"?© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także