"Taniec z gwiazdami" usunął ją z listy uczestników? Julia Żugaj nie została gwiazdą 14. edycji. "Byłam bardzo chętna"

"Taniec z gwiazdami" usunął ją z listy uczestników? Julia Żugaj nie została gwiazdą 14. edycji. "Byłam bardzo chętna"

Julia Żugaj nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami
Julia Żugaj nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami
Źródło zdjęć: © Instagram
15.02.2024 17:33

Julia Żugaj jest jedną z najsłynniejszych polskich influencerek. Plotkowano o jej udziale w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami". Julia potwierdziła, że otrzymała taką propozycję, jednak Polsat ostatecznie się z niej wycofał. Jak to uzasadnili? Szokujące!

Julia Żugaj zgromadziła wokół siebie pokaźne grono fanów Jej Instagrama śledzi ponad 1,3 mln osób. Czy to wystarczy, by mogła nazwać się gwiazdą? Nie dla wszystkich.

Julia Żugaj miała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"

Influencerka i wokalistka była przez fanów typowana do udziału w "Tańcu z gwiazdami". Obserwujący młodą gwiazdę zauważyli, że profil tego programu zaczął obserwować jej profil. A to oznaczało, że twórcy tego formatu zaczęli interesować się Julią, która przecież swoją karierę w social mediach zaczęła od filmików między innymi o tańcu.

Julia Żugaj jest rozpoznawalną osobą, głównie wśród młodych użytkowników sieci, dlatego mogłaby przyciągnąć nową grupę wiekową przed telewizory w czasie emisji tanecznego show. Kiedy Polsat prezentował gwiazdy, które zawalczą o Kryształową Kulę, wśród nich nie było jednak Julii Żugaj. Co się stało?

Polsat nie chciał Julii Żugaj w "Tańcu z gwiazdami"?

Okazuje się, że rozmowy między Julią i Polsatem nie były jedynie plotką. Dziewczyna otrzymała propozycję wystąpienia w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego zatem nie ma jej na liście gwiazd najbliższej edycji?

Rozmawialiśmy z produkcją "Tańca z gwiazdami", jednak końcowo produkcja stwierdziła, że chce, by ta edycja była typowo gwiazdorska, żeby największe [gwiazdy wzięły w niej udział - przyp. red.]. (...) Niestety nie udało się, ja byłam bardzo chętna. Mam nadzieję, że przyszła edycja będzie już moja - wyznała w wywiadzie dla Eski.

Okazuje się, że dla Polsatu Julia Żugaj nie jest wystarczającą gwiazdą, by dołączyć do najbliższej edycji programu tanecznego. Fanom influencerki pozostaje trzymać kciuki za to, by wystąpiła w kolejnej edycji, którą być może zobaczymy już jesienią.

Julia Żugaj nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami
Julia Żugaj nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także