Dagmara Kaźmierska o stanie zdrowia przed "TzG": "Nie jest tak, jakbym chciała"

Dagmara Kaźmierska obawia się udziału w programie?
Dagmara Kaźmierska obawia się udziału w programie?
Źródło zdjęć: © AKPA
Ignacy Węgrzyn

01.02.2024 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dagmara Kaźmierska już wkrótce pojawi się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Z tej okazji celebrytka stawiła się na ramówce Polsatu, gdzie podzieliła się swoimi obawami dotyczącymi zdrowia, które może przeszkodzić w prezentacji pląsów na oczach milionów widzów. Słusznie?

Już za kilka tygodni wielka premiera nowej i nieco odświeżonej 27. edycji "Tańca z gwiazdami". Edward Miszczak po programach, które okazały się klapom, całą nadzieję podkłada w tanecznym show. Dyrektor programowy Polsatu ściągnął na parkiet mocne nazwiska i wyraziste osobowości. Niewątpliwie jedną z takich osób jest Dagmara Kaźmierska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z gwiazdami"

Gwiazda telewizji i popularna bizneswoman podczas dzikich pląsów może liczyć na wyjątkowe towarzystwo, albowiem w rywalizacji o Kryształową Kulę towarzyszył jej będzie jeden z najpopularniejszych tancerzy, choreografów i niekwestionowana gwiazda "Tańca z gwiazdami", czyli Marcin Hakiel.

Zaproszenie Dagmary Kaźmierskiej do udziału w tanecznym show wywołało sporo emocji i jeszcze więcej kontrowersji, szczególnie ze względu na kryminalną przeszłość gwiazdy. Spore wątpliwości wywołał też stan zdrowia 48-latki, która pięć lat temu miała bardzo poważny wypadek samochodowy, po którym w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Wówczas lekarze obawiali się, czy Kaźmierska kiedykolwiek będzie w stanie chodzić o własnych nogach.

Dagmara Kaźmierska obawia się udziału w programie?

Chociaż za Kaźmierską wiele wysiłku i pracy włożonej w rehabilitacje, by móc dziś samodzielnie funkcjonować, to jednak gwiazda wciąż skarży się na problemy z nogami. Z tego powodu 48-latka zmuszona jest rezygnować z wysokich butów. Nie przeszkadza to jej jednak, by oszałamiać swoim wyglądem, tak jak miało to miejsce podczas wiosennej ramówki Polsatu.

Reporter Polsatu, który był na miejscu, postanowił spytać gwiazdę, czy obawy fanów związane z jej problemami zdrowotnymi są uzasadnione i mogą przeszkodzić w walce o kryształową kulę.

No ja bym bardzo chciała, ale niestety z tymi nogami jest, jak jest. Gdyby były zdrowe nogi to nie byłoby konkurencji dla Kaźmierskiej - wyznała Kaźmierska w rozmowie z reporterem Polsatu. Niestety nie jest tak, jakbym chciała - dodała.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także