Danuta Holecka psioczy w Telewizji Republika. Ma wygórowane wymagania

Danuta Holecka
Danuta Holecka
Źródło zdjęć: © zrzut ekranu z Telewizji Republika

15.01.2024 19:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Danuta Holecka zaprowadza swoje porządki w Telewizji Republika. Pracownik stacji powiedział, co nie pasuje jej w nowym miejscu pracy.

Pod koniec 2023 roku Danuta Holecka na własne żądanie rozwiązała umowę z Telewizją Polską. Wkrótce potem rozpoczęła pracę w prywatnej Telewizji Republika. Możemy ją tam oglądać w dwóch hitowych ostatnio programach: "Dzisiaj" i "Gość Dzisiaj"

Portal Plotek.pl podał, że była gwiazda "Wiadomości" TVP już zaczęła wprowadzać porządki w nowym miejscu pracy. Chodzi jej przede wszystkim o to, żeby lepiej prezentować się na ekranie i zwiększyć jakość obrazu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Danuta Holecka odmienia Telewizję Republika

Informator serwisu przekonuje, że już na samym początku Holecka dopilnowała wymiany oświetlenia. Dotychczasowe nie spełniało jej wymagań.

Ona przykłada wielką wagę do tego jak się prezentuje. Zawsze musi mieć perfekcyjnie ułożone włosy i makijaż. W tej kwestii jest bardzo wymagająca. Uważała za niedopuszczalne, by to wszystko miało być psute przez złe światło, które według niej ją postarzało – twierdzi źródło.

Co więcej, Holecka jest zdania, że Republika nieco "trąci myszką". Stąd ma pomysł, by ponownie odświeżyć oprawę wizualną jej magazynu informacyjnego.

Jest przyzwyczajona do wysokich technologicznych standardów i służy w tej kwestii merytorycznym wsparciem czy doradztwem – dodał rozmówca tabloidu. Z nią się każdy liczy, więc może się przyczynić do lepszego odbioru stacji, przynajmniej wizualnie – zakończył temat.

Telewizja Republika święci sukcesy od czasu utraty władzy przez PiS. 11 stycznia uzyskała rekordowe 6,06 proc. udziału w rynku.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także