Danuta Holecka zaliczyła wpadkę. Gwiazda TVP pomyliła się przed kamerami

Danuta Holecka
Danuta Holecka
Źródło zdjęć: © ONS

25.10.2023 18:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Danuta Holecka w programie "Minęła 20" nie ustrzegła się wpadki. Dziennikarka pomyliła się przed kamerami, a w sieci pojawiły się opinie, że powodem może być strach o posadę po ogłoszeniu wyników wyborów.

Danuta Holecka to niekwestionowana gwiazda Telewizji Polskiej, a zdaniem przeciwników obecnego wizerunku stacji, twarz "TVPiS" podporządkowanej partii rządzącej. Mimo imponującego doświadczenia dziennikarka nie uniknęła wpadki w obecności znanych polityków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Danuta Holecka zaliczyła wpadkę. Pomyłkę gwiazdy TVP zarejestrowały kamery

Danuta Holecka nie przez wszystkich jest lubiana, zarzuca jej się między innymi brak obiektywizmu i promowanie Prawa i Sprawiedliwości dla pieniędzy i stanowiska. Nie można jej jednak odmówić dziennikarskiego doświadczenia. Mimo to w programie "Mineła 20" nie uniknęła wpadki podczas przedstawiania swoich gości.

W studio są ze mną: Mirosław Maliszewski, PSL, Robert Gontarz, PiS i Jan Kanthak, wiceminister aktywów państwowych, Solidarna Polska — zapowiadała.

Problem w tym, że Solidarna Polska już nie istnieje, partia w maju 2023 roku poinformowała, że zmienia nazwę na Suwerenna Polska, co miało podkreślić jej antyunijny charakter. Błąd skorygowała wydawczyni programu, a Holecka miała tłumaczyć się, że jeszcze nie przyzwyczaiła się do nowej nazwy.

Danuta Holecka zaliczyła wpadkę z powodu stresu? Internauci wieszczą koniec kariery gwiazdy TVP

Po ogłoszeniu niekorzystnych dla Prawa i Sprawiedliwości wyników wyborów parlamentarnych pojawiły się głosy, że gwiazdy TVP mogą pożegnać się z posadami. Coraz częściej mówi się, że dziennikarze publicznej stacji gloryfikujący partię rządzącą znaleźli się w trudnej sytuacji i obawiają zwolnień. W sieci pojawiła się opinia, że to właśnie stres może być powodem roztargnienia Holeckiej, która po wyborach miała złagodzić ton i zaprzestać krytycznych komentarzy w stosunku do polityków opozycji.

  • Danuta Holecka
  • Danuta Holecka
Art Service
ceremonia, Danuta Holecka, dziennikarka, dziennikarz, koronawirus, �agiewniki, ma��e�stwo, maseczka ochronna, religia, sakrament ma��e�stwa, sanktuarium , sanktuarium Bo�ego Mi�osierdzia, wiara
  • Danuta Holecka
  • 15-06-2019 Warszawa

Koncert 56 KFPP w Opolu fot. P.Kibitlewski

 fot. P.Kibitlewski/ONS
P.Kibitlewski/ONS
[1/4] Danuta Holecka Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także