Debiut nowej pary w "Pytaniu na Śniadanie" za nami. Widzowie mocno podzieleni!

Debiut nowej pary w "Pytaniu na Śniadanie" za nami. Widzowie mocno podzieleni!

Skrajne komentarze po debiucie Pakosińskiej i Wojdyły w "Pytaniu na Śniadanie"
Skrajne komentarze po debiucie Pakosińskiej i Wojdyły w "Pytaniu na Śniadanie"
Źródło zdjęć: © Facebook
20.02.2024 14:58

We wtorek w "Pytaniu na Śniadanie" zadebiutowała kolejna para prowadzących. Zostali nimi Katarzyna Pakosińska oraz Piotr Wojdyło, którzy musieli zmierzyć się z tremą i nowym wyzwaniem. Jak wypadli nowi gospodarze? Widzowie wydali już werdykt.

"Pytanie na Śniadanie" to aktualnie zupełnie inny program niż jeszcze kilka miesięcy temu. Po zmianach u władzy nastąpiło trzęsienie ziemi w TVP, które skupiło się przede wszystkim na śniadaniówce. Wymieniono wszystkich prowadzących, a ich miejsce zajęli znani z innych stacji dziennikarze. Do "PnŚ" dołączyli między innymi Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Beata Tadla z Tomaszem Tylickim, Joanna Górska z Robertem Stockingerem i teraz Katarzyna Pakosińska z Piotrem Wojdyłą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Debiut Pakosińskiej i Wojdyły w "Pytaniu na Śniadanie". Jak im poszło?

Nowa para prowadzących zadebiutowała w "Pytaniu na Śniadanie". Oboje mają ogromne doświadczenie na scenie oraz w telewizji, więc nie powinno dziwić, że prezentowali się bardzo profesjonalnie. Oczywiście nie obyło się bez drobnych pomyłek, szczególnie ze strony Pakosińskiej, jednakże każdy element programu przebiegał tak, jak powinien. Było luźno, z poczuciem humoru i elegancją. Co na ten temat sądzą widzowie?

Opinie telewidzów po debiucie Pakosińskiej i Wojdyły w "Pytaniu na Śniadanie"

Widzowie "Pytania na Śniadanie" są bardzo wymagający. Nie dziwi jednak fakt, że wierni fani śniadaniówki porównują aktualnych prowadzących do swoich ulubieńców, którzy niedawno stracili pracę w Telewizji Polskiej. Po debiucie Kasi i Piotra zaroiło się od komentarzy w mediach społecznościowych. I oczywiście można znaleźć zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Co podobało się części fanów?

"Dziś ta para zrobiła mi dobry dzień. Super. Idealnie. Dawno nie było tak dobrze. Powodzenia", "Bardzo fajna para prowadzących, zresztą jak wszystkie pozostałe pary", "Bardzo fajna para. Na luzie, przyjazna babeczka i fajny chłopak", "Jedna para która będę oglądać. Lubię panią Kasię" - z zachwytem pisali internauci.

Z drugiej jednak strony wybrzmiało mnóstwo uwag i negatywnych komentarzy w kierunku nowej pary prowadzących. Sporo zarzucano Pakosińskiej, która "zbyt głośno się śmiała" i "powinna pozostać w kabarecie". Co jeszcze nie spodobało się fanom programu?

"Tego nie dało się oglądać", "Dramat...", "Do kabaretu nie do ludzi!!!!!!!!!", "To jest dopiero kabaret w śniadaniówce! MASAKRA!!!!!!" - podzielili się swoją opinią fani programu, którym nowa para nie przypadła do gustu.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło zadebiutowali w "Pytaniu na Śniadanie"
Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło zadebiutowali w "Pytaniu na Śniadanie"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także