Dlaczego Sylwia Madeńska nie dostała angażu w "Tańcu z gwiazdami"? Tak oceniła zmiany w jury

Dlaczego Sylwia Madeńska nie dostała angażu w "Tańcu z gwiazdami"? Tak oceniła zmiany w jury

22.02.2024 14:59

Niebawem rozpocznie się kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Taneczne show Polsatu w tym roku zapowiada się niezwykle interesująco, bowiem na parkiecie zobaczymy wiele mocnych nazwisk. Na temat programu, ale też swojej absencji w "TzG" wypowiedziała się tancerka, Sylwia Madeńska.

Sylwia Madeńska dała się poznać szerszej publiczności w programie "Love Island. Wyspa miłości", który ostatecznie wygrała. Następnie dostała angaż w "Tańcu z Gwiazdami" w roli tancerki. Najpierw była w parze ze swoim ówczesnym partnerem życiowym, Mikołajem Jędruszczakiem, a następnie z detektywem, Krzysztofem Rutkowskim.

Sylwia Madeńska tłumaczy absencję w "Tańcu z Gwiazdami"

Tancerka do tej pory dwukrotnie wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". I choć była brana pod uwagę podczas wyboru obsady do nadchodzącej edycji, zdecydowała się podziękować. Wszystko za sprawą własnych projektów.

Decyzja została podjęta obustronnie, ponieważ w marcu szykuje się mi coś wyjątkowego. Będę wtedy niedostępna, bowiem angażuje się w nowy projekt. Więc to się tak zazębiło, że nie dałabym rady robić dwóch rzeczy. Też zmieniła się produkcja "Tańca z gwiazdami" i format, ale na pewno będę oglądać i kibicować. Są fajne gwiazdy, jest dużo mocnych nazwiskskomentowała Madeńska.

Madeńska szczerze o zmianach w jury "Tańca z Gwiazdami". "Trochę żałuję"

Sylwia Madeńska zdradziła również co sądzi o zmianach w fotelach jurorskich nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami". Przypomnijmy, że z programem pożegnał się Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny, natomiast dołączył Tomasz Wygoda, Rafał Maserak i Ewa Kasprzyk. Jak skomentowała to tancerka?

Szkoda, że nie ma pana Malitowskiego. Jak ja trenowałam taniec towarzyski, to on był takim guru, kilkakrotnie zdobywał mistrzostwo świata. Trochę żałuję, że w jury nie ma takiego stricte profesjonalisty, który zszedł z parkietu. Wiadomo, pani Iwona Pavlović też jest profesjonalistką, ale jednak na parkiecie nie widujemy jej od dawna. Rafał Maserak to osobowość telewizyjna, nie da się nie zauważyć jego energii, więc na pewno fajnie się sprawdzi w tym jury. A co do reszty, to zobaczymy, jak będą oceniać w trakcie programu -oceniła tancerka.

A kto według Sylwii Madeńskiej będzie się wyróżniał w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Na pewno Roksana Węgiel będzie sobie świetnie radzić. Ja swego czasu razem z Tomkiem Barańskim przygotowywaliśmy ją do Eurowizji, więc widziałam jak ona się rusza i ma naprawdę duży talent. Wydaje mi się, że Maffashion również pokaże się z dobrej strony, bo ona przykłada się do każdej współpracy, więc na pewno na sali wyleje siódme poty - zakończyła Madeńska.

Macie swoich faworytów?

Sylwia Madeńska zdradziła dlaczego nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"
Sylwia Madeńska zdradziła dlaczego nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także