Dramat uczestnika "Chłopaków do wzięcia". Ryszard Szczena jest bezdomny

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
Ryszard "Szczena" Dąbrowski
Źródło zdjęć: © Instagram

07.01.2024 13:07, aktual.: 12.01.2024 10:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ryszard "Szczena" Dąbrowski z "Chłopaków do wzięcia" przekazał smutne informacje na temat swojej aktualnej sytuacji życiowej.

"Chłopaki do wzięcia" są serialem dokumentalnym stacji Polsat Play, który zadebiutował na antenie w październiku 2017 roku. Wśród jego najpopularniejszych uczestników można wymienić m.in.: Jarusia, Krzysztofa – "Bandziorka" i Ryszarda – "Szczenę".

Ostatni z wymienionych mężczyzn dzięki programowi zyskał tak dużą popularność, że postanowił spróbować sił jako celebryta i zawodnik MMA. Los nieoczekiwanie się od niego odwrócił. "Szczena" popadł w poważne problemy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ryszard "Szczena" Dąbrowski jest bezdomny

Pod koniec 2023 roku były freakfighter napisał w Internecie, że przebywa w ośrodku dla bezdomnych i prosi o pomoc w postaci jedzenia i żywności.

Witam serdecznie, jeżeli ktoś chciałby wspomóc mnie poprzez paczkę żywnościową, to jest podany paczkomat, na który można ją wysłać. Przyjmę także ubrania w rozmiarze XL oraz buty w rozmiarze 45. Obecnie znajduje się w ośrodku dla bezdomnych, będę wdzięczny za pomoc – zakomunikował.

Jednocześnie zapewnił, że już wkrótce nie będzie zdany na taką pomoc, ponieważ zamierza rozpocząć pracę. Jaką? O tym też napisał.

7 stycznia podejmuję pracę przy układaniu kostki brukowej, więc już będę sam dawał radę. Dziękuję za pomoc – rozwiał wątpliwości.

Swego czasu "Szczena" zmierzył się w oktagonie z Marcinem Najmanem. Po porażce wyznał, że rzekomo podjął rękawice, będąc pod wpływem alkoholu.

Przyjechałem tutaj wczoraj czy przedwczoraj, już dokładnie nie pamiętam. Dałem sobie w palnik, bo taką miałem ochotę i przynajmniej szanuję ich federację za to, że nikt mi nie zarzucił, że byłem pijany na gali, bo byłem – zaszokował wyznaniem w wywiadzie dla kanału "Pajda".
Ryszard "Szczena" o swojej sytuacji życiowej
Ryszard "Szczena" o swojej sytuacji życiowej© TikTok
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także