Dzieli ich 19 lat! Wojciech Błach zabrał młodą żonę na ściankę

Wojciech Błach pojawił się z żoną na ściance
Wojciech Błach pojawił się z żoną na ściance
Źródło zdjęć: © AKPA

09.02.2024 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wojciech Błach rzadko kiedy pokazuje się na ściankach czy branżowych eventach. Ostatnio zrobił wyjątek i pojawił się na premierze spektaklu "Nienasyceni". Aktor przyszedł ze swoją dużo młodszą żoną. Wyglądali obłędnie!

Wojciech Błach zyskał popularność dzięki roli Jerzego Tośka w serialu "Plebania", gdzie występował przez blisko 12 lat. Potem pojawił się również w "Szpilkach na Giewoncie" czy w serialu TVN "Na Wspólnej", gdzie do dziś wciela się w postać Wojtka Szulca. Od lat występuje również na deskach teatru. Współcześnie współpracuje z Teatrem IMKA w Warszawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wojciech Błach prywatnie. Kilka lat temu związany był ze znaną aktorką

Choć Wojciech Błach stara się chronić swoją prywatność, to trudno byłoby utrzymać w tajemnicy związek z popularną aktorką. Przez kilka lat gwiazdor "Na Wspólnej" tworzył szczęśliwy związek z Kamillą Baar, którą można kojarzyć z filmu "Vinci" czy serialu "Na dobre i na złe". Para doczekała się syna, Bruna. W 2016 roku Błach ożenił się z dużo młodszą Agnieszką Gizą, z którą jest do dziś, co wywołało niemałe emocje, bowiem zakochanych dzieli 19 lat różnicy. Mają dwóch synów, Jeremiasza i Norberta.

Wojciech Błach z żoną. Wspólnie wybrali się na premierę

Od kiedy Wojciech Błach związał się ze swoją obecną żoną, bardzo rzadko można zobaczyć ich na ściankach. Unikają życie w blasku fleszy, jednak zdarzają się eventy, na których pojawią się razem. Tak też było w przypadku premiery spektaklu "Nienasyceni". Agnieszka Błach zachwyca urodą, a para wygląda na bardzo szczęśliwą!

Wojciech Błach z żoną Agnieszką na spektaklu
Wojciech Błach z żoną Agnieszką na spektaklu© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także